وضعیت آلودگی هوای اصفهان تا دو روز آینده
0 -

وضعیت آلودگی هوای اصفهان تا دو روز آینده

وضعیت آلودگی هوای اصفهان تا دو روز آینده
7 آذر 1398, 13:10 / کد خبر:77881
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: احتمال کاهش کیفیت هوا در مناطق مرکزی استان اصفهان از جمله کلان شهراصفهان و مناطق صنعتی استان به دلیل پایداری نسبی جو و سکون هوا وجود دارد.

ابراهیم هنرمند در گفت‌وگو با ایمنا با بیان اینکه  بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگراستقرار جوی نسبتا پایدار در استان اصفهان است، اظهار کرد: این جو نسبتا پایدار تا دو روز آینده برقرار است و بر این اساس در اکثر مناطق استان وضعیت جوی به صورت قسمتی ابری تا نیمه ابری پیش‌بینی می‌شود.

وی با توضیح اینکه در مناطق مرکزی از جمله کلان شهراصفهان و مناطق صنعتی استان به دلیل پایداری نسبی جو و سکون هوا شرایط برای انباشته شدن آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا و دید افقی وجود دارد، ادامه داد: با عبور موجی ناپایدار و ضعیف از نواحی غربی استان اصفهان شرایط برای بارش پراکنده در این مناطق مهیا می‌شود.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده یک یا دو درجه سانتی‌گراد افزایش خواهد داشت، افزود: همچنین طی ۲۴ ساعت آینده دمای استان در گرم‌ترین ساعت به دمای ۱۵ درجه بالای صفر و حداقل دمای فردا یک درجه بالای صفر خواهد بود.

وی در خصوص گرم ترین و سردترین نقاط استان اصفهان طی ۲۴ ساعت نیز گفت: در این بازه زمانی خوروبیابانک با دمای ۱۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین و بویین میاندشت با دمای چهار درجه سانتی‌گراد زیر صفر سردترین نقطه استان اصفهان است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 21 آذر ۱۳۹۸، شماره 3678 ؛ 21 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 21 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین