حضور دوباره مهاجری در تمرین شهرخودرو/ ۲ سرمربی در یک اقلیم!

حضور دوباره مهاجری در تمرین شهرخودرو/ ۲ سرمربی در یک اقلیم!

حضور دوباره مهاجری در تمرین شهرخودرو/ ۲ سرمربی در یک اقلیم!
5 آبان 1400, 12:42 / کد خبر:778849
محمدرضا مهاجری همچون روز گذشته با وجود آغاز به کار اکبر میثاقیان در تیم شهرخودرو در تمرین تیم سابقش حضور یافت.
به گزارش ایسنا، بحران‌های تیم لیگ برتری فوتبال مشهد پایان ندارد. شهرخودرو که در هفته‌های اخیر حواشی مختلفی داشته، به تازگی با تصمیم مدیرانش با تغییر و تحول در نیمکت روبه‌رو شده‌ است. اکبر میثاقیان دیروز (سه‌شنبه) به عنوان سرمربی جدید شهرخودرو کار خود را آغاز کرد اما مهاجری، سرمربی سابق مشهدی‌ها نیز در تمرین حضور یافت.
در حالی که روز گذشته روبه‌رو شدن این ۲ مربی مشهدی حواشی و جنجال زیادی در تمرین شهرخودرو به پا کرد، از مشهد خبر می‌رسد که امروز هم محمدرضا مهاجری و کادرش با لباس شخصی در تمرین حضور خواهند یافت.
مهاجری در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص علت حضورش در تمرینات شهرخودرو اظهار کرد: برخلاف آقایان، من و کادرم یک تیم حرفه‌ای و باسابقه هستیم و تا زمانی که تکلیف ما مشخص نشود و چیزی به صورت رسمی و مکتوب اعلام نشود، در زمین تمرین حضور خواهیم‌ یافت.
وی افزود: دلیل حضور ما در زمین تمرین هم این است که باشگاه شهرخودرو متاسفانه جا و مکان مشخصی ندارد و تنها جایی که ممکن است بشود آقایان را ببینیم و در خصوص تکلیفمان صحبت کنیم، زمین تمرین است.
سرمربی سابق شهرخودرو گفت: برخلاف صحبت‌های مطرح‌شده در خصوص استعفا، بارها این موضوع را توضیح داده‌ام و فکر می‌کنم وقت آن رسیده که دوستان، حرفه‌ای و صادقانه صحبت کنند و هرچه سریع‌تر شرایط را مشخص و تکلیف ما را روشن کنند.
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰، شماره 4230 ؛ 14 آذر 1400
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین