معمایی: استعفای مهاجری تاریخ نداشت/ شهرخودرو می‌تواند شایستگی خود را ثابت کند

معمایی: استعفای مهاجری تاریخ نداشت/ شهرخودرو می‌تواند شایستگی خود را ثابت کند

معمایی: استعفای مهاجری تاریخ نداشت/ شهرخودرو می‌تواند شایستگی خود را ثابت کند
5 آبان 1400, 14:20 / کد خبر:778869
مدیرعامل باشگاه شهرخودرو می‌گوید "با رفع عوامل تحریک‌ کننده،" شرایط برای بازیکنان تیمش فراهم شد تا اعتصاب به پایان برسد.
به گزارش ایسنا، مسعود معمایی، مدیرعامل باشگاه شهرخودرو امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران درباره اعتصاب بازیکنان تیمش گفت: در این مدت اتفاقاتی افتاد که من در فوتبال ندیده بودم اما در ادامه، عوامل تحریک کننده از بین رفت و بازیکنان به تمرین برگشتند. تیم ما می‌تواند شایستگی‌های خود را ثابت کند و این را در زمین نشان خواهد داد.
او درباره استعفای رضا مهاجری و انتخاب اکبر میثاقیان به عنوان سرمربی شهرخودرو گفت: در لیگ برتر تا به حال چند بار اتفاق افتاده است که یک تیم در بازی حاضر نشود؟ ما نمی‌توانستیم از این پدیده به راحتی عبور کنیم. وقتی استعفای آقای مهاجری تاریخ نداشته است، یعنی هر وقت که مدیران بخواهند این استعفا می‌تواند مورد بررسی قرار بگیرد. آقای مهاجری برای شهرخودرو زحمت زیادی کشیدند اما اتفاقاتی بیرون از باشگاه رخ داد که هر طوری بود به ما حمله کردند.
معمایی درباره بسته بودن پنجره نقل و انتقالات باشگاه شهرخودرو گفت: ما امیدواریم که هفته بعد پنجره ما باز شود. پول ما آماده است اما مشکلاتی در خصوص تبدیل ارز وجود داشت که فکر می‌کنم طی روزهای آینده حل شود.
مدیرعامل باشگاه شهرخودرو در خصوص ماندن یا نماندن مهرداد بایرامی در جمع تیمش گفت: من با او صحبت کردم که در تیم بماند.
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰، شماره 4230 ؛ 14 آذر 1400
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین