سامانه بارشی اواسط هفته آینده وارد اصفهان می‌شود
0 -

سامانه بارشی اواسط هفته آینده وارد اصفهان می‌شود

سامانه بارشی اواسط هفته آینده وارد اصفهان می‌شود
8 آذر 1398, 22:36 / کد خبر:77901
 کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: با تقویت موج ناپایدار از اواسط هفته در استان،  بارش برف و باران به ویژه در مناطق غربی استان پیش بینی می‌شود.
حجت‌الله علی عسگریان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌ای، بیانگر جوی به نسبت ناپایدار بر روی استان است.
وی اظهار داشت: وضعیت جوی در بیشتر مناطق استان به‌ صورت قسمتی ابری گاهی افزایش ابر و گاهی وزش باد خواهد بود و بارش پراکنده در مناطق غربی دور از انتظار نیست.
کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان تصریح کرد: دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در بیشتر مناطق استان یک تا دو درجه سانتی‌گراد افزایش خواهد داشت.
وی اضافه کرد: دمای هوای اصفهان در گرمترین ساعات روز گذشته به ۱۶ درجه سانتیگراد و امروز هم در خُنکترین ساعت به یک درجه سانتی‌گراد رسید.
علی عسگریان بیان کرد: زرین شهر با ۲۰ درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین و میمه با ۲ درجه سانتی‌گراد زیر صفر بعنوان سردترین نقطه استان اصفهان اندازه‌گیری شده است.
کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان برای کلانشهر اصفهان در روز شنبه، هوای قسمتی ابری و غبارمحلی گاهی افزایش ابر و وزش باد و برای روز یکشنبه، هوای قسمتی ابری و غبار صبحگاهی و گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی کرد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 14 آذر ۱۳۹۸، شماره 3672 ؛ 14 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 14 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین