کاهش غلظت آلاینده‌های هوای اصفهان از امشب
0 -

کاهش غلظت آلاینده‌های هوای اصفهان از امشب

کاهش غلظت آلاینده‌های هوای اصفهان از امشب
10 آذر 1398, 14:47 / کد خبر:77943
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به ورود موج بارشی از دوشنبه، گفت: بارش برف و باران در بیشتر مناطق به ویژه مناطق غربی و جنوبی استان طی دو روز آینده پیش بینی می شود.

ویکتوریا عزتیان در گفت‌وگو با ایمنا با اشاره به تداوم جوی پایدار در استان تا اواخر امروز یکشنبه، اظهار کرد: وضعیت جوی بیشتر مناطق به صورت صاف تا قسمتی ابری و در مناطق مرکزی و صنعتی شرایط برای غبار محلی و افزایش آلاینده های جوی مهیا است.

وی افزود: فردا دوشنبه با ورود امواج ناپایدار  بارشی هوای شهر اصفهان سالم خواهد شد و تا اواخر وقت روز سه‌شنبه با فعالیت این سامانه بارش برف و باران را در بیشتر مناطق به ویژه مناطق غربی و جنوبی استان شاهد خواهیم بود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت آینده دمای هوا تغییر محسوسی ندارد، گفت: بیشینه دمای هوا در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۶ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما فردا صبح به سه درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد.

وی بیان کرد: کاشان و خوروبیابانک با دمای ۱۹ درجه سانتی‌گراد و بویین میاندشت با دمای سه درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ترتیب گرمترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
پاسخ
11 آذر 1398 02:45
مهمان:
سلام
واقعیتش من تو این چندروز که هوا بسیار آلوده و کثیف بود خیلی سخت نفس میشد بکشی تازه از همه مهمتر اینکه با عرض پوزش از شما من سیگار هم مصرف میکنم یعنی در اصل تو این چند روز خیلی خیلی کمش کردم جوری که از روزی پنج نخ تا هست نخ سیگار در حال حاظر روری دو اای سه نخ میکشم چرا چون خدای خیلی دارم اذیت میسم با این آلودگی تاره خودم هم باعث آلودگی بشم خیلی نامردی هستش اما پیشنهاد میدم به اون دسته از عزیزان سیگاری تامیشد کم بکشند نمیگم نکش بکش کم بکش تا نکشی دیگه انشاالله
0 -
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 14 آذر ۱۳۹۸، شماره 3672 ؛ 14 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 14 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین