هفته‌ای پر بارش در انتظار اصفهان
0 -

هفته‌ای پر بارش در انتظار اصفهان

هفته‌ای پر بارش در انتظار اصفهان
12 آذر 1398, 14:35 / کد خبر:77990
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان با اشاره به روند کاهشی غلظت آلاینده ها در مناطق مرکزی به ویژه کلانشهر اصفهان، گفت: از روز پنجشنبه تا اواسط هفته آینده بارش برف و باران به ویژه در نیمه غربی استان پیش بینی می شود.

ویکتوریا عزتیان در گفت و گو با ایمنا با اشاره به فعالیت امواج ناپایدار در استان تا پایان امروز _سه شنبه_ اظهار کرد: وضعیت جوی بیشتر مناطق استان به صورت قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر، وزش باد و بارش‌های متناوب برف و باران و مه آلودگی خواهد بود.

وی افزود: احتمال افزایش غلظت آلاینده‌ها در روز چهارشنبه به سبب تدوام ناپایداری‌های جوی وجود ندارد و کیفیت هوا در وضعیت سالم پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: از اواخر روز پنج شنبه با نفوذ سامانه ناپایدار بارشی جدید به استان در روزهای جمعه تا اواسط هفته آینده بارش برف و باران را به ویژه در نیمه غربی استان شاهد خواهیم بود.

عزتیان با اشاره به کاهش یک تا سه درجه ای دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده، افزود: چوپانان با دمای ۲۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای پنج درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ترتیب گرمترین و سردترین مناطق استان خواهند بود.

وی اضافه کرد: بیشینه دمای هوا در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به دو درجه سانتی‌گراد بالای صفر می رسد.  

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 14 آذر ۱۳۹۸، شماره 3672 ؛ 14 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 14 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین