هشدار پلیس درباره قیچی کردن تریلرها هنگام بارندگی در ۲ بزرگراه اصفهان

هشدار پلیس درباره قیچی کردن تریلرها هنگام بارندگی در ۲ بزرگراه اصفهان

هشدار پلیس درباره قیچی کردن تریلرها هنگام بارندگی در ۲ بزرگراه اصفهان
18 آذر 1398, 16:16 / کد خبر:78103
 قیچی کردن کامیون های کشنده نیز یکی از معظلاتی است که هنگام بارش نزولات آسمانی در ۲ بزرگراه مهم اصفهان به شدت افزایش می یابد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ محمدرضا محمدی در جلسه ای که با مدیرکل مدیریت بحران ،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان برگزار شد بیان داشت: وقوع تصادفات در بزرگراه های شهید "دستجردی" و "اقارب پرست" هنگام بارش نزولات آسمانی به شدت افزایش می یابد.

وی افزود: قیچی کردن کامیون های کشنده نیز یکی از معظلاتی است که هنگام بارش نزولات آسمانی در این ۲ بزرگراه به شدت افزایش می یابد.

این مقام انتظامی بیان داشت: هنگام بارش نزولات آسمانی اصطکاک و چسبندگی لاستیک خودرو با آسفالت کاهش می یابد که لازم است رانندگان از عجله و شتاب در رانندگی بپرهیزند .

سرهنگ محمدی بیان داشت: رعایت سرعت مطمئنه به این معنا که خودروها با سرعتی حرکت کنند که راننده تسلط کامل بر خودرو داشته باشد و هر موقع خواست خودرو را متوقف کند نیز نقش مهمی در کاهش تصادفات دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان اظهار داشت: همچنین نصب جداکننده ایمن و مرتفع حدوسط بزرگراه ها، نصب تابلوهای هشدار دهنده و آشکار سازی به کرار در محل مذکور بمنظور ایجاد حساسیت ، استقرار یک دستگاه جرثقیل سنگین در محل پل های دفاع مقدس توسط شهرداری ، نصب تابلوهای محدودیت سرعت و روکش آسفالت و شیارکشی معبرها نیز در کاهش وقوع اینگونه حوادث موثر است.

سرهنگ محمدرضا محمدی در پایان تاکید کرد: ایجاد و بازگشایی کمربندی غرب از محل راه آهن به سمت ابریشم و درچه به منظور حذف تردد خودروهای سنگین از بزرگراههای شهید "دستجردی" و شهید "اقارب پرست" نیز در کاهش تصادفات نقش بسیار موثری دارد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 2 بهمن 1398، شماره 3713 ؛ 02 بهمن 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 2 بهمن 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین