خط خوردن اصفهانی ها در تیم ملی والیبال ادامه دارد

خط خوردن اصفهانی ها در تیم ملی والیبال ادامه دارد

خط خوردن اصفهانی ها در تیم ملی والیبال ادامه دارد
9 دی 1398, 11:15 / کد خبر:78509
رضا عابدینی و محمدجواد معنوی‌نژاد، با تصمیم ایگور کولاچیچ از اردوی ملی‌پوشان خارج شدند.

به گزارش ایمنا، هفته آخر اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال ایران از روز شنبه -۷ دی‌ماه- آغاز شده و تا روز جمعه -۱۳ دی‌ماه- ادامه خواهد داشت. شب گذشته خبری مبنی بر خروج دو بازیکن دیگر از جمع اردو نشینان تیم ملی والیبال بر روی خروجی سایت ها قرار گرفت.

خبر از این قرار بود که با نظر سرمربی تیم ملی والیبال، دو بازیکن دیگر اردوی تیم ملی را ترک کردند تا تصمیم ایگور کولاکوویچ به لیست نهایی نزدیکتر شود.

رضا عابدینی و محمد جواد معنوی‌نژاد دو بازیکنی هستند که از شب گذشته نامشان از لیست اردو نشینان خارج شده است.

در هفته گذشته امین اسماعیل‌نژاد، علی رمضانی، سعید جواهری توانا، امین رضوی، محمود رسولی و سلیم چپرلی از اردوی تیم ملی خارج و سعید معروف، پوریا فیاضی، سیدمحمد موسوی، میلاد عبادی پور، مرتضی شریفی به اردو اضافه شدند.

با توجه به صحبتهای سرپرست تیم ملی ایران امروز دوشنبه- ۹ دیماه- باید لیست نهایی ۱۴ نفره بازیکنان تیم ملی برای اعزام به مسابقات جیانگمن اعلام شود.


بلندقامتان والیبال ایران خود را برای حضور شایسته در مسابقات والیبال انتخابی المپیک آماده می‌کنند که از ۱۷ تا ۲۲ دی ماه در جیانگمن چین برگزار می شود. تیم ملی والیبال کشورمان در مرحله گروهی این رقابت‌ها با تیم‌های چین، قزاقستان و چین‌تایپه همگروه است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹، شماره 3759 ؛ 19 فروردین 1399
روزنامه اصفهان امروز  سه شنبه ۱۹ فروردین  ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین