سامانه بارشی از شنبه وارد اصفهان می‌شود

سامانه بارشی از شنبه وارد اصفهان می‌شود

سامانه بارشی از شنبه وارد اصفهان می‌شود
11 دی 1398, 12:42 / کد خبر:78569
کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان با اشاره به پایداری هوای استان تا فردا گفت: از ابتدای هفته آینده سامانه بارشی فعال وارد استان می‌شود که بارش برف را به همراه دارد.
حجت‌الله علی عسگریان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: موج به نسبت ناپایدار و فعالی ابتدای هفته آینده به استان نفوذ خواهد کرد که بارش برف و باران را برای نقاط مختلف استان بدنبال خواهد داشت.
وی تصریح کرد: بارش روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده در مناطق غربی به صورت برف و در شهر اصفهان باران خواهد بود.  
کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان اضافه کرد: کنون هوای اصفهان صاف تا کمی ابری است و صبح امروز مه رقیق در فرودگاه شهید بهشتی دید افقی را به چهار کیلومتر کاهش داد.
دید افقی در شرایط عادی ۱۰ کیلومتر است.
وی ادامه داد: دمای امروز صبح اصفهان به یک درجه سانتی‌گراد زیر صفر رسید که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است .
علی عسگریان اظهارداشت: دمای هوای اصفهان در گرمترین ساعت روز گذشته به 16درجه سانتی‌گراد و امروز صبح(چهارشنبه) هم در سردترین ساعت به یک درجه سانتی‌گراد زیر صفر رسید.
وی گرمترین نقطه این استان را چوپانان با 18 درجه سانتی‌گراد و سردترین را بویین و میاندشت با هشت درجه سانتی‌گراد زیر صفر اعلام کرد.
کارشناس مسئول پیش بینی اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه روز گذشته بارش مختصری از خور و بیابانک گزارش شد خاطرنشان کرد: برای امروز گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود و احتمال بارش خیلی ضعیف است.  
وی برای کلانشهر اصفهان در روز پنجشنبه(فردا)، هوای قسمتی ابری و غبار صبحگاهی گاهی افزایش ابر و وزش باد و برای روز جمعه، هوای قسمتی ابری و غبار محلی گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی کرد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹، شماره 3800 ؛ 08 خرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین