هوای اصفهان تا فردا غبارآلود است

هوای اصفهان تا فردا غبارآلود است

هوای اصفهان تا فردا غبارآلود است
12 دی 1398, 18:15 / کد خبر:78589
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: غبار محلی و افزایش غلظت آلاینده ها در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان تا صبح فردا جمعه پیش بینی می شود.
ویکتوریا عزتیان در گفت و گو با ایمنا با اشاره به ناپایداری های جوی و افزایش در آسمان استان، اظهار کرد: غبار محلی و افزایش غلظت آلاینده ها در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان تا صبح فردا جمعه پیش بینی می شود.
وی افزود: بارش برف و باران را با نفوذ سامانه ناپایدار به استان از اواسط روز جمعه شاهد خواهیم بود؛ فعالیت این سامانه از مناطق غرب آغاز  می شود و روز شنبه بیشتر مناطق را فرامی گیرد.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به احتمال مه آلودگی و کاهش دید افقی در مناطق غربی و جنوبی استان،  اضافه کرد: این سامانه ناپایدار  روز یکشنبه به تدریج از استان خارج خواهد شد.
عزتیان با اشاره به کاهش ۲ تا سه درجه ای دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده، گفت: خوروبیابانک با دمای ۱۷ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای ۱۱ درجه سانتی گراد زیر صفر به ترتیب گرمترین و سردترین مناطق استان پیش بینی می شود.
وی بیان کرد: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۱ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به سه درجه سانتی گراد زیر صفر می رسد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹، شماره 3757 ؛ 17 فروردین 1399
روزنامه اصفهان امروز  یکشنبه ۱۷ فروردین  ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین