خون سردار سلیمانی جبهه جدیدی دربرابر استکبار ایجاد کرد

فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان:

خون سردار سلیمانی جبهه جدیدی دربرابر استکبار ایجاد کرد

خون سردار سلیمانی جبهه جدیدی دربرابر استکبار ایجاد کرد
18 دی 1398, 07:56 / کد خبر:78672
مراسم گرامیداشت شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی با حضور فرمانده سپاه استان اصفهان، مسئولین شهرستان، هیئت های عزاداری اقشار مردم و جمعی از مهاجران افغانستانی در مصلای شاهین شهر برگزار شد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان گفت: خون سردار سلیمانی جبهه جدیدی در برابر جبهه استکبار ایجاد کرد و سرعت نابودی اشغال گران آمریکایی و فرار آن ها را از کشور غرب آسیا بیش تر کرده است.

سردارمجتبی فدا در مراسم گرامیداشت شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش بیان داشت: به برکت رهبری آمادگی نیروهای مسلح و جبهه مقاومت به زودی انتقام سخت و پشیمان کننده ای از آمریکایی های تروریست خواهیم گرفت.

فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان افزود: این رزمنده بزرگ جبهه مقاومت با شهادتش رویش های جدیدی در جهان اسلامی ایجاد کرده است به طوری که شاگردان و تربیت یافتگان هشت سال دفاع مقدس آرزوی این مجاهد جبهه مقاومت را محقق خواهند کرد.

این فرمانده دوران دفاع مقدس، مردم داری، ساده زیستی، عاشق اهل بیت، مدیری توانمند و دشمن شناسی را ازجمله ویژگی های شهید سردار سلیمانی نام برد.

سردارمجتبی فدا افزود: سپهبد شهید سلیمانی، رزمندگان غرب آسیا را از کشورهای پاکستان، افغانستان، عراق، سوریه، لبنان و فلسطین را در تیپ های زینبیون، فاطمیون حشدالشعبی دفاع وطنی، حزب الله و مقاومت فلسطین سازماندهی کرد.

وی ادامه داد: این بزرگ مرد گروه های تکفیری را در منطقه خاک کرد و شکست داد و آن ها را از اطراف کربلا و سامرا و کاظمین و بغداد دور کرد؛ در حالی که داعش تا پشت دروازه های بغداد رسیده بود.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: خون قاسم سلیمانی باعث وحدت ملی و همچین اتحاد ایران و عراق شد.

سردار مجتبی فدا اظهار داشت: این سردار یک عارف به تمام معنا، قاری قرآن و مداح بود و همچنین ۴۱ سال تمام همواره به کشور و اسلام خدمت کرد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ اسفند 1398، شماره 3739 ؛ 06 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز  سه شنبه ۶  اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین