پیش بینی برف و کولاک در غرب و جنوب استان اصفهان تا یکشنبه

پیش بینی برف و کولاک در غرب و جنوب استان اصفهان تا یکشنبه

پیش بینی برف و کولاک در غرب و جنوب استان اصفهان تا یکشنبه
19 دی 1398, 13:20 / کد خبر:78723
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار بارش زا در استان تا روز یکشنبه، گفت: کولاک برف، بارش های پراکنده و مه آلودگی در بسیاری از مناطق به ویژه غرب و جنوب استان اصفهان پیش بینی می شود.
ویکتوریا عزتیان در گفت و گو با ایمنا اظهار کرد: سامانه ناپایدار بارش زا از امروز تا اوایل روز یکشنبه در غرب استان و به تدریج در بسیاری از مناطق به ویژه شرق و جنوب استان اصفهان فعال خواهد بود.
وی ادامه داد: وضعیت جوی استان به ویژه مناطق غربی و جنوبی در این مدت به صورت کولاک برف، بارش پراکنده، مه آلودگی، کاهش دید و وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان افزود: بارش برف و باران مناطق شرقی و جنوبی استان را نیز در روزهای جمعه و شنبه فرا می گیرد.
عزتیان با اشاره به بارندگی های ۲۴ ساعت گذشته در سطح استان، گفت: بیشترین بارش ها از فریدونشهر و سمیرم به ترتیب با شش و پنج سانتی متر ارتفاع برف گزارش شده است.
وی با بیان اینکه بیشینه دما در بسیاری از مناطق استان در ۲۴ ساعت آینده چهار درجه کاهش خواهد داشت، گفت: بویین و میاندشت با دمای هشت درجه سانتی گراد زیر صفر و چوپانان و خوروبیابانک با دمای ۱۶ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین مناطق استان پیش بینی می شود.
عزتیان افزود: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۰ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه صبح فردا به یک درجه سانتی گراد زیر صفر می رسد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸، شماره ؛ 07 بهمن 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین