طرح زوج و فرد تردد خودروها در اصفهان از در منازل اجرا می‌شود

طرح زوج و فرد تردد خودروها در اصفهان از در منازل اجرا می‌شود

طرح زوج و فرد تردد خودروها در اصفهان از در منازل اجرا می‌شود
19 دی 1398, 14:20 / کد خبر:78731
معاون امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: طرح زوج و فرد تردد خودروها در شرایط اضطراری و افزایش آلاینده‌ها درکلان‌شهر اصفهان از در منازل اجرا خواهد شد.
حجت اله غلامی روز پنجشنبه در حاشیه جلسه شورای ترافیک استان اصفهان در گفت و گو با ایرنا با اشاره به پیش بینی‌های صورت گرفته در زمان افزایش آلایندگی‌ها،گفت: یکی از مصوبات شورای ترافیک استان توسعه سامانه‌های کنترلی و دوربین‌های ترافیکی شهری است.
وی اظهار کرد: در همین راستا با توجه به اینکه در صورت افزایش آلایندگی‌ها طرح زوج و فرد از رینگ سوم و در منازل اجرا می شود، نیازمند ثبت جرائم و تخلفات در رینگ دوم و سوم شهری هستیم.
 معاون امور عمرانی استانداری اصفهان خاطر نشان کرد: امروز مصوب شد شهرداری اصفهان نسبت به افزایش سامانه‌های کنترلی در ورودی‌های رینگ سوم و همچنین مطالعات تکمیلی برای افزایش دوربین‌های رینگ دوم اقدام لازم انجام دهد.
غلامی ادامه داد: پیش بینی می‌شود اجرای این طرح ۲۱۰ میلیارد ریال هزینه در بر داشته‌ باشد که فاز اول آن با ۱۰۵ میلیارد ریال از طریق شهرداری و با همکاری ستاد مدیریت بحران استان و از محل ردیف بودجه کاهش آلایندگی کلان شهرها تامین شود. 
وی با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود این طرح تا اول مهر سال آینده تکمیل شود، گفت: همچنین در این جلسه به پلیس راهور اجازه داده شد نسبت به اجرای طرح زوج و فرود در زمان اضطراری اقدام لازم انجام دهد.
معاون امور عمرانی استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: همچنین در این جلسه کلیات طرح اصلاح تقاطع بویین - میاندشت، به منظور ارتقای امنیت و کیفیت حمل و نقل مصوب شد و قرار شد جزئیات آن در کمیته ایمنی حمل و نقل بررسی شود.
شورای ترافیک استان اصفهان روز پنجشنبه با ۲ دستور کار اصلاح تقاطع بویین - میاندشت و اجرای طرح زوج و فرد در زمان افزایش آلودگی هوا در استانداری  اصفهان تشکیل جلسه داد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 30 دی 1398، شماره 3711 ؛ 30 دی 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 30 دی 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین