هوای اصفهان روز دوشنبه ناسالم می شود

هوای اصفهان روز دوشنبه ناسالم می شود

هوای اصفهان روز دوشنبه ناسالم می شود
22 دی 1398, 15:07 / کد خبر:78769
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به سکون هوا در ۲۴ ساعت آینده، گفت: افزایش غلظت آلاینده ها در مناطق مرکزی و صنعتی پیش بینی می شود.
آسیه آقایی در گفت و گو با ایمنا با اشاره به استقرار جوی پایدار در استان از امروز، اظهار کرد: وضعیت جوی بسیاری از مناطق استان به صورت آسمانی صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.
وی افزود: روز دوشنبه به دلیل پایداری و سکون هوا شرایط برای افزایش غلظت آلاینده ها فراهم است؛ همچنین از بعد از ظهر روز دوشنبه با نفوذ یک سامانه ناپایدار ضعیف به استان، افزایش ابر و وزش باد را در بیشتر مناطق شاهد خواهیم بود.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان اضافه کرد: فعالیت این سامانه ناپایدار روز سه شنبه در نیمه غربی استان اصفهان به صورت بارش های سبک برف و باران خواهد بود.
آقایی با اشاره به افزایش یک تا دو درجه ای دما در ۲۴ ساعت آینده، گفت: بویین میاندشت با دمای ۱۸ درجه سانتی گراد زیر صفر و کاشان با دمای ۱۲ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین مناطق استان پیش بینی می شود.
وی افزود: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به هشت درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به سه درجه سانتی گراد زیر صفر می رسد.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به بارندگی های ۲۴ ساعت گذشته در سطح استان، گفت: بیشترین بارش ها از خوانسار با میانگین ۴.۶ میلی متر ( ۱۰ سانتی متر ارتفاع برف)، آران و بیدگل با میانگین ۳.۵ میلی متر، برزوک با میانگین سه میلی متر ( ۶ سانتی متر ارتفاع برف) گزارش شده است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 2 بهمن 1398، شماره 3713 ؛ 02 بهمن 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 2 بهمن 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین