دانلود سریال کرگدن قسمت ۱۱ | سریال کرگدن قسمت یازدهم

دانلود سریال کرگدن قسمت ۱۱ | سریال کرگدن قسمت یازدهم

دانلود سریال کرگدن قسمت ۱۱ | سریال کرگدن قسمت یازدهم
28 دی 1398, 12:56 / کد خبر:78886
قسمت یازدهم سریال کرگدن فردا شنبه 28 دی ماه منتشر می شود.
در قسمت قبل دیدیم که در این قسمت دانیال و رها تن بی هوش کاظی که ضربه‌ای از پشت به سرش خورده بود را پیدا کردند، اما خبری از گیسو نیست. جست و جو برای پیدا کردن گیسو آن‌ها را به ساختمانی متروکه می‌رساند که تکه‌هایی از لباس‌های گیسو در آن پیدا می‌شود.
بیشتر بخوانید: قسمت بیست و دوم مانکن منتشر شد
در سمت دیگر قصه نوید در بازی پیچیده‌ای وارد شده است که مشخص نیست هر کدام از قسمت‌های آن را چه کسی مدیریت می‌کتد. ونوشه، افشین، نوید و کیانا هر یک در این بازی سهمی دارند و با وجود این که روبروی هم لبخند به لب دارند پشت سر هم برای یکدیگر توطئه می‌کنند.
نوید به رها قول داد که کمک کند تا گیسو پیدا شود. این اتفاق نیز می‌افتد. بچه‌ها از طریق ویدئویی که برایشان فرستاده می‌شود گیسو را در حالی که دست و پایش در چاهی بسته شده است پیدا می‌کنند.
کرگدن با همان ساختار مقطع و متقاطع خودش پیش می‌رود و وقایع همچون تکه‌هایی ریخته و پاشیده از یک پازل بزرگ به نوبت به نمایش در می‌آیند و ما را با بخشی از آن چه داستان کرگدن را تشکیل می‌دهد آشنا می‌کنند.
این چند پاره بودن روایت از جهتی مخاطب را برای فهمیدن اصل داستان و پی گیری همه‌ی قسمت‌ها ترغیب می‌کند و از جهتی هم این پیچیدگی و پرش‌های ناگهانی آن برخی را از تعقیب سریال زده می‌کند. چرا که با شروع هر سکانس و حتی تا نیمه‌های آن فهمیدن این که کنشی که در تصویر مشاهده می‌شود مربوط به کدام مختصات زمانی و مکانی سریال است یک چالش برای بیننده محسوب می‌شود.
بازیگران:
مجید آقاکریمی، محمد امین، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، پانته آ پناهی ها، شراره دولت آبادی، پوریا رحیمی سام، مصطفی زمانی، هدی زین العابدین، کاظم سیاحی، بانیپال شومون، نادر فلاح، معصومه قاسمی پور، الهام کردا و مهدی کوشکی


تیزر قسمت یازدهم سریال کرگدن
1- لینک دانلود سریال کرگدن ۱۱با کیفیت480(اینجا)

2- لینک دانلود سریال کرگدن ۱۱با کیفیت 720(اینجا)

3- لینک دانلود سریال کرگدن ۱۱با کیفیت 1080(اینجا)


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ اسفند 1398، شماره 3741 ؛ 08 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز  پنج شنبه ۸  اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین