بیشترین غرق شدگی مربوط به شهرستان ها و در حوضچه های باغات است

بیشترین غرق شدگی مربوط به شهرستان ها و در حوضچه های باغات است

بیشترین غرق شدگی مربوط به شهرستان ها و در حوضچه های باغات است
1 بهمن 1398, 12:45 / کد خبر:78965
رییس هیئت نجات و غریق استان اصفهان گفت: بیشترین غرق شدگی مربوط به شهرستان ها و در حوضچه های باغات شاهد هستیم ولی امیدواریم این معضل به زودی با رایزنی هایی که در شهرستان ها از طریق روسای هیئت های شهرستانی داشته ایم مرتفع خواهد شود
به گزارش ایمنا، محسن تابش فر صبح امروز _ سه شنبه یک بهمن‌ماه_ در مجمع انتخاباتی هیئت نجات غریق و غواصی استان استان اصفهان که در محل سالن ورزشکاران برگزار شد با تاکید بر اینکه آموزش همیشه سرلوحه وظایف هیئت نجات غریق بوده است، اظهار کرد: از چهار سال پیش اهدافمان را با این موضوع آموزش شروع کردم که با توجه مسئولیت خطیر هیئت نجات غریق بیشتر برنامه ها را به آموزش سوق دادیم. آموزش هیئت اصفهان جایگاه خوبی در کشور بدست آورد که مدیون تلاش همه دوستان در هیئت نجات غریق هستیم.

وی ادامه داد: در کل استان در اکثر شهرستان های استان اصفهان دارای مدرسین فعال نجات غریق هستیم. گاهاً برای یک نفر کلاس آموزشی برگزار کرده ایم. امسال مهمترین وظیفه ما بحث نظارتی خواهد بود. استان اصفهان اولین استانی بود که مانور نظارت و مانور را در تک تک استخرها انجام دادیم که نتایج خوبی هم گرفتیم.
تابش فر با تشکر از پیشکستوان هیئت غریق نجات، تصریح کرد: بیشترین غرق شدگی مربوط به شهرستان ها و در حوضچه های باغات شاهد هستیم ولی امیدواریم این معضل به زودی با رایزنی هایی که در شهرستان ها از طریق روسای هیئت های شهرستانی داشته ایم مرتفع خواهد شود. کمک صدا و سیما در این راستا می تواند خیلی به ما کمک کند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ اسفند 1398، شماره 3741 ؛ 08 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز  پنج شنبه ۸  اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین