ناپایداری‌های جوی تا پایان هفته ادامه دارد

ناپایداری‌های جوی تا پایان هفته ادامه دارد

ناپایداری‌های جوی تا پایان هفته ادامه دارد
1 بهمن 1398, 13:35 / کد خبر:78976
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به تداوم ناپایداری های جوی تا پایان هفته، گفت: بارش برف و باران در بسیاری از مناطق به ویژه نیمه غربی و جنوبی استان تا اواسط روز پنجشنبه پیش بینی می شود.
ویکتوریا عزتیان در گفت و گو با ایمنا با اشاره به گذر موج ناپایدار ضعیف از مناطق شمالی و شرقی استان، اظهار کرد: امروز وضعیت جوی بسیاری از مناطق به صورت کمی ابری و گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.
وی با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به استان اصفهان از روز چهارشنبه، افزود: فعالیت این سامانه از نیمه غربی استان آغاز می شود و تا اواسط روز پنجشنبه در بیشتر مناطق استان به ویژه غرب و جنوب استان  افزایش ابر، بارش برف و باران را شاهد خواهیم بود. این ناپایداری ها روز پنجشنبه به صورت وزش باد نسبتا شدید تا شدید است.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه کمینه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده بین یک تا دو درجه افزایش خواهد داشت، گفت: چوپانان با دمای ۱۱ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای ۱۴ درجه سانتی گراد زیر صفر به ترتیب گرمترین و سردترین مناطق استان پیش بینی می شود.
عزتیان افزود: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۰ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به ۲ درجه سانتی گراد زیر صفر می رسد.
وی اضافه کرد: بارش های پراکنده ای در ۲۴ ساعت گذشته از خوروبیابانک با میانگین هفت دهم میلی متر، نائین با میانگین سه دهم میلی متر و میمه با میانگین یک دهم گزارش شده است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ اسفند 1398، شماره 3741 ؛ 08 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز  پنج شنبه ۸  اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین