افتتاح و شروع عملیات اجرایی ۵۹ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان لنجان

افتتاح و شروع عملیات اجرایی ۵۹ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان لنجان

افتتاح و شروع عملیات اجرایی ۵۹ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان لنجان
16 بهمن 1398, 08:02 / کد خبر:79201
همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و با حضور دکتر درویشی معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری ، خدامراد صالحی سرپرست فرمانداری لنجان ، سرکار خانم فرشاد مدیر کل بهزیستی استان ، عباس میرزایی نیا سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری ، معاونین فرماندار ، بخشداران و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان لنجان، تعداد ۳۶ پروژه عمرانی و اقتصادی افتتاح و ۲۳ پروژه عمرانی کلنگ زنی شد.

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولین استانی و شهرستان لنجان ، ۳۶ پروژه عمرانی و اقتصادی در سطح این شهرستان بطور همزمان افتتاح شد و عملیات اجرایی ۲۳ پروژه نیز آغاز گردید.

خدامراد صالحی سرپرست فرمانداری در حاشیه این مراسم افزود : از مجموع کل پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی در سطح شهرستان لنجان، ۳۶ پروژه عمرانی است که با اعتبار ۳۸ میلیارد و ۸۸۱ میلیون تومان به بهره برداری رسید  و کلنگ احداث ۲۳ پروژه به اعتبار ۱۵ میلیارد و ۹۲۵ میلیون تومان به زمین زده شد 

وی تصریح کرد: در مجموع ۵۹ پروژه عمرانی و اقتصادی با صرف اعتباری بالغ بر۵۴ میلیارد و ۸۰۶ میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی شد که در کل به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی بالغ بر ۲۱۸ نفر در  شهرستان لنجان را در پی دارد.

دکتر ایوب درویشی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان نیز در این مراسم ، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و  سرآغاز طلوع اسلام،‌ اظهار داشت: ایام الله دهه فجر، خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران از ظلم و ستم، تولد دوباره اسلام اصیل، و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب؛ حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) است که این رویداد بزرگ را تبریک و تهنیت می گویم.

وی ادامه داد:  خیرین بازوهای توامندی در حوزه امر خیر عنوان کرد و حرکت و فعالیت های آنان در راستای ساخت مدارس برای آینده سازان ایران اسلامی را قابل تقدیر است. 

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان یادآور شد: خیرین مدرسه ساز به کمک خیریه‌ها، نقش بسیار مهمی در رفع مشکل فضای آموزشی در کشور داشته‌اند و بی‌شک اگر کمک‌های بدون چشم‌داشت آنان نبود همچنان بسیاری از مدارس کشور چند نوبته بود و شاید هم در بعضی مناطق از کشور هیچ مدرسه‌ای ساخته نمی‌شد.

دکتر ایوب درویشی در سفر به شهرستان لنجان، ۵۹ پروژه این شهرستان را با اعتباری بالغ بر ۵۴ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی نمود.

باند دوم خیابان ۲۲ بهمن و خانه کشتی شهر چمگردان با ارزش ریالی یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون تومان و مرکز اقامتی میان مدت شوق پرواز با سرمایه گذاری و مدیریت بخش غیر دولتی و تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان اصفهان در شهر ورنامخواست از جمله پروژه هایی بود که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان افتتاح شد.

لازم به ذکر است این مجموعه قابلیت پذیرش بین ۵۰ تا ۷۰ نفر را در مدت ۲۸ روز برای ترک اعتیاد را دارد. امکانات رفاهی، بهداشتی، و فضای کافی برای کمپ ترک اعتیاد و مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی با برخورداری از مشاوران متخصص در زمینه ترک اعتیاد خدمات درمانی و مشاوره‌ای از دیگر خدماتی است که در این مجموعه ارائه می‌ گردد.

همچنین آیین کلنگ زنی ساختمان اداره بهزیستی شهر باغبهادران با حضور دکتر درویشی، به زمین زده شد.این ساختمان با مشارکت خیرین شهرستان و سازمان بهزیستی استان اصفهان طی یک سال آینده افتتاح خواهد شد.

آیین بهره برداری مدرسه محمودیه باغبهادران نیز  با تامین اعتبار آموزش و پرورش و خیر مدرسه ساز با اعتباری بالغ یک و نیم میلیارد تومان و زیر بنای کل ۱۴۰۰ متر مربع و ۸ باب کلاس درس ۷ اتاق اداری، کارگاه، کتابخانه وآزمایشگاه افتتاح گردید

در پایان کلنگ عملیات فاز ۱ پروژه بزرگ ترمینال و پارک سوار فولاد شهر به مساحت ۱۱ هکتار و اعتبار بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان توسط مسئولین به زمین زده شد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۴ اسفند 1398، شماره 3738 ؛ 05 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز  دوشنبه ۴  اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین