جوی آرام و پایدار بر استان اصفهان حاکم است

جوی آرام و پایدار بر استان اصفهان حاکم است

جوی آرام و پایدار بر استان اصفهان حاکم است
16 بهمن 1398, 17:50 / کد خبر:79221
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: پایان هفته جوی آرام و پایدار بر استان حاکم است و احتمال افزایش غلظت آلاینده ها در مناطق صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان وجود دارد.
آسیه آقایی در گفت و گو با ایمنا با بیان اینکه جوی پایدار در روزهای پایانی هفته بر استان حاکم است، اظهار کرد: افزایش غلظت آلاینده‌ها در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی استان در این مدت پیش بینی می‌شود.
وی با اشاره به اینکه وضعیت جوی سایر مناطق استان به صورت صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد خواهد بود، افزود: دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در بین یک تا سه درجه افزایش می‌یابد.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۶ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به دو درجه سانتی گراد زیر صفر می‌رسد.
وی اضافه کرد: خوروبیابانک و چوپانان با دمای ۲۲ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای ۱۳ درجه سانتی گراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سرد ترین مناطق استان در ۲۴ ساعت آینده خواهند بود.
به گزارش ایمنا بنابر اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان اصفهان از روز شنبه تا پایان روز یکشنبه وزش باد و توفان لحظه‌ای همراه با گرد و خاک پدیده غالب مناطق مستعد و بادخیز به ویژه نیمه شرقی، شمالی و جنوبی استان خواهد بود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۸ بهمن 1398، شماره 3732 ؛ 28 بهمن 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۸ بهمن 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین