کاهش محسوس دما و لغزندگی جاده‌ها در مناطق غربی و شمالی استان

کاهش محسوس دما و لغزندگی جاده‌ها در مناطق غربی و شمالی استان

کاهش محسوس دما و لغزندگی جاده‌ها در مناطق غربی و شمالی استان
21 بهمن 1398, 16:31 / کد خبر:79296
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: در ۲۴ ساعت آینده هوا بین دو تا هفت درجه سردتر می‌شود همچنین به سبب بارش رگبار برف و کاهش محسوس دما در مناطق غربی، شمالی، مناطق کوهستانی و مرتفع از اواسط روز سه شنبه، لغزندگی جاده‌ها دور از انتظار نیست.
ویکتوریا عزتیان در گفت و گو با ایمنا، با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار در دو روز آینده، اظهار کرد: وزش باد نسبتاً شدید و افزایش ابر برای بسیاری از مناطق استان در این مدت پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: روز سه‌شنبه احتمال بارش‌های پراکنده برف و باران و وزش باد نسبتاً شدید در مناطق غربی و شمالی استان به ویژه در داران، اردستان، فریدون شهر، چادگان، خوانسار، میمه و بویین میاندشت وجود دارد.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده بین دو تا هفت درجه سردتر می‌شود، ادامه داد: بوئین میاندشت با دمای ۱۴ درجه سانتی گراد زیر صفر و خوروبیابانک و چوپانان با دمای ۱۹ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین مناطق استان خواهند بود.
عزتیان گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۲ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به سه درجه سانتی گراد زیر صفر می‌رسد.
همچنین بر اساس اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان اصفهان به سبب بارش رگبار برف و کاهش محسوس دما در مناطق غربی، شمالی و مناطق کوهستانی و مرتفع از اواسط روز سه شنبه، لغزندگی جاده‌ها دور از انتظار نیست؛ از این رو به مسافران توصیه می‌شود هنگام تردد در مناطق مرتفع و محورهای مواصلاتی تجهیزات زمستانی را همراه داشته باشند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳ اسفند 1398، شماره ؛ 03 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز  شنبه ۳  اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین