دانلود سریال مانکن قسمت ۲۶(قسمت آخر) با اینترنت نیم بها

دانلود سریال مانکن قسمت ۲۶(قسمت آخر) با اینترنت نیم بها

دانلود سریال مانکن قسمت ۲۶(قسمت آخر) با اینترنت نیم بها
28 بهمن 1398, 01:02 / کد خبر:79349
قسمت 26 و پایانی سریال مانکن را در ادامه دانلود کنید.مانکن مجموعهٔ نمایشی به کارگردانی حسین سهیلی زاده و به تهیه کنندگی ایرج محمدی، محصول سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ در شبکه نمایش خانگی است. این سریال در ۲۶ قسمت به قلم بابک کایدان نگاشته شده است.
نام قبلی این سریال «سایه‌های بلند» بود که به نوبه خود ایهام‌های بسیاری داشت لذا به مانکن تغییر داده شد. قسمت 26 قسمت آخر این سریال است.

 تیزر سریال مانکن قسمت26 قسمت پایانی

در قسمت های اخیر این سریال دیدیم که سرانجام مراسم خواستگاری (خیابانی) بهرام از ژیلا اتفاق می افتد که با رضایت ضمنی وی نیز همراه می شود. دوست بهرام که مسوولیت باز کردن گاوصندوق اخگر بود پی به یک سری فایل های مخفی و اسناد مهم اخگر می برد و در پی باج گرفتن از وی می شوند. در طرف دیگر ماجرا افسون و وکیل کتی می خواهند به کتی نارو بزنند که کاوه این توطیه را خنثی می کند به این امید که کتی را کمی نرم کند و سفته های او را به اجرا نگذارد. از اتفاقات مهم دیگر این قسمت باخبر شدن همتا از پدر واقعی خود و داشتن معدن و ثروت فراوان می باشد.

در قسمت 25 نیز اتفاقات بسیاری افتاد، از پیدا کردن مدارک معدن نمک پدر همتا که یک روز پیش از مرگ خود سند آن را به نام همتا زده بوده و جالب این که این سند سر از گاوصندوق اخگر در آورده بوده است، در حالی که پدر همتا هنوز زنده است و این نشان می دهد که اخگر کاملا از پیش با نقشه به سمت همتا رفته با این هدف که بتواند این معدن را از چنگ وی در بیاورد. همچنین در ادامه، پدر کاوه مخفیگاه عمومی خود (پدر کتی) را پیدا می کند و پس از سال ها و در حالی که گمان می کرده است عمویش مرده است وی را ملاقات می کند. حقایق بسیاری از رابطه عاشقانه او و کتی بازگو می شود و نشان می دهد که کتی از سمت پدرش بسیار دروغ و روایت های تحریف شده نسبت به گذشته شنیده است. 1- لینک دانلود سریال مانکن 26 با کیفیت480(اینجا)

2- لینک دانلود سریال مانکن26با کیفیت 720(اینجا)

3- لینک دانلود سریال مانکن26 با کیفیت 1080(اینجا)

4- لینک دانلود سریال مانکن 26 با کیفیت HQ_1080(اینجا)

5- لینک دانلود سریال مانکن26 با کیفیت BlueRay(اینجا)

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
پاسخ
29 بهمن 1398 02:46
مهمان:
خدا لعنتتون کنه با این فیلم ساختنتون
خوب ریدین به اخرش
همشو عالی درست میکنین بعدش اخرشو قشنگ میرینین میزارین؟
لعنت بهتون
+2 -
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹، شماره 3757 ؛ 17 فروردین 1399
روزنامه اصفهان امروز  یکشنبه ۱۷ فروردین  ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین