اعلام زمان و میزان واریز سود سهام عدالت

اعلام زمان و میزان واریز سود سهام عدالت

اعلام زمان و میزان واریز سود سهام عدالت
2 اسفند 1398, 19:30 / کد خبر:79431
افزایش ۱۰۰ درصدی تولید خودرو در کشور، برطرف سازی مشکلات فنی رمز پویا در همه بانک های کشور، بازگشت ارتباطات در گیلان به وضعیت عادی، حمله سایبری خارجی به زیرساخت های ارتباطی کشور و اعلام زمان و میزان واریز سود سهام عدالت، عناوین مهم ترین اخبار اقتصادی هفته گذشته است.

به گزارش ایمنا، سود اوراق سهام عدالت که از زمان دولت نهم از طریق شرکت‌های تعاونی عدالت استانی به مشمولان آن واگذار می‌شود با هدف گسترش سهم بخش تعاون در اقتصاد ایران به وجود آمده و رئیس سازمان خصوصی سازی کشور در آخرین اظهارات خود در این خصوص گفت است: «طبق برآوردهای صورت گرفته میزان پرداختی سود سهام عدالت به افرادی که ارزش سهام آنها یک میلیون تومان است، ٢٠٥ هزار تومان خواهد بود.

علیرضا صالح به میزان پرداختی سود سهام عدالت اشاره کرده و افزود: همچنان تسویه کامل شرکت‌ها به سازمان خصوصی‌سازی بابت پرداخت سود به مردم تکمیل نشده است اما طبق برآوردهای صورت گرفته میزان پرداختی سود سهام عدالت به مردم ٢٠٥ هزار تومان خواهد بود. از سوم اسفند ماه پرداخت سود به مردم را آغاز می‌کنیم و تا پایان این ماه سود به حساب همه مشمولان واریز می‌شود. در صورت وجود ما به تفاوت، سال آینده یعنی بعد از ایام نوروز به حساب مشمولان سهام عدالت واریز خواهیم کرد.

رئیس سازمان خصوصی سازی خاطر نشان کرد: برای افرادی که سهام آنها یک میلیون تومان است مانند کمیته امداد و سازمان بهزیستی میزان پرداخت سود ٢٠٥ هزار تومان است که به تناسب افرادی که سهام آنها ٥٠٠ هزار تومان یا کمتر است میزان سود سهام عدالت کاهش می‌یابد. سال گذشته میزان سود پرداختی ١٧٥ هزار تومان بود که امسال به ٢٠٥ هزار تومان رسیده است، یعنی سود پرداختی ٣٠ هزار تومان و حدود ١٧ درصد افزایش یافته است. به افرادی که شماره شبا به سازمان ارائه ندادند قادر به پرداخت سود نیستیم که به محض ارائه شماره شبا سود سال ٩٧ و سال‌های گذشته که از ما طلبکار هستند به حساب آنها پرداخت می‌شود. حدود چهار میلیون نفر شماره شبا ارائه نداده‌اند که بارها در این زمینه اطلاع رسانی کرده‌ایم تا هر چه زودتر نسبت به ارائه شماره شبا به سازمان اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹، شماره 3758 ؛ 18 فروردین 1399
روزنامه اصفهان امروز  دوشنبه ۱۸ فروردین  ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین