پیش بینی افزایش غبار آلودگی در اصفهان

پیش بینی افزایش غبار آلودگی در اصفهان

پیش بینی افزایش غبار آلودگی در اصفهان
3 اسفند 1398, 18:36 / کد خبر:79451
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به پایداری هوا و افزایش غبار آلودگی در ۲۴ ساعت آینده، گفت: روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی به استان اصفهان، بارش های رگباری، رعد و برق و ریزش تگرگ در بسیاری از مناطق و بارش برف در ارتفاعات استان پیش بینی می شود.
آسیه آقایی در گفت و گو با ایمنا با اشاره به پایداری جوی در ۲۴ ساعت آینده، اظهار کرد: غبار محلی و افزایش غلظت آلاینده‌ها را در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان در این مدت شاهد خواهیم بود؛ همچنین وضعیت جوی سایر مناطق استان نیز به صورت صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود.
وی افزود: سامانه بارشی از روز دوشنبه وارد استان اصفهان می‌شود که فعالیت آن از مناطق غربی استان آغاز خواهد شد و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در بسیاری از مناطق بارش‌های رگباری و رعد و برق و در ارتفاعات غرب استان بارش برف را شاهد خواهیم بود.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، اضافه کرد: خوروبیابانک با دمای ۲۱ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای هشت درجه سانتی گراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.
آقایی گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۶ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به یک درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398، شماره 3755 ؛ 27 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین