برخورد با داروخانه‌های اصفهان که ماسک را ۶ برابر قیمت می‌فروختند

برخورد با داروخانه‌های اصفهان که ماسک را ۶ برابر قیمت می‌فروختند

برخورد با داروخانه‌های اصفهان که ماسک را ۶ برابر قیمت می‌فروختند
7 اسفند 1398, 13:42 / کد خبر:79512
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: ۱۳ فقره گزارش گرانفروشی در داروخانه‌های اصفهان به تعزیرات رسیده است که فروش ماسک را با شش برابر قیمت به بازار عرضه کرده و فروخته بودند.

غلامرضا صالحی در گفت‌وگو با ایمنا، در خصوص رصد بازار توسط گشت‌های تعزیرات و کشفیات جدید این اداره در استان اصفهان، اظهار کرد: در پی کمبودهایی مبنی بر عدم وجود کالای ضدعفونی کننده و اقلام بهداشتی در سطح بازار گشت‌های تعزیرات در حال بررسی واحدهای عرضه و توزیع اقلام بهداشتی هستند، تخلف مشهودی در روز گذشته دیده نشد و همه موارد توزیع، اعلام موجودی و عرضه کالا در روز گذشته در حال انجام بوده است.

وی با بیان اینکه شکایات مختلفی از داروخانه‌ها به تعزیرات رسیده است، افزود: ۱۳ فقره گزارش گران‌فروشی در داروخانه‌های اصفهان به تعزیرات رسیده است که فروش ماسک را با شش برابر قیمت به بازار عرضه کرده و فروخته بودند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان تصریح کرد: کمبودهایی در اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده در سطح شهر دیده می‌شود اما تأمین این اقلام با دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صنعت و معدن است و این دستگاه‌ها وظیفه تأمین اقلام بهداشتی را دارند.

وی در خصوص حیطه وظایف اداره تعزیرات، اظهار کرد: همه موارد عدم عرضه، عدم اعلام موجودی کالا و امتناع از عرضه کالا همچنین احتکار و گران‌فروشی در حیطه وظایف تعزیرات است و گشت‌های ما در هر ساعت از روز در حال بررسی هستند و به محض کشف تخلف این موارد به اطلاع رسانه‌ها خواهد رسید.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹، شماره 3759 ؛ 19 فروردین 1399
روزنامه اصفهان امروز  سه شنبه ۱۹ فروردین  ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین