لیگ برتر فوتبال بانوان| سپاهان در جمع مدعیان و افت محسوس ذوبی‌ها

لیگ برتر فوتبال بانوان| سپاهان در جمع مدعیان و افت محسوس ذوبی‌ها

لیگ برتر فوتبال بانوان| سپاهان در جمع مدعیان و افت محسوس ذوبی‌ها
22 اسفند 1398, 19:44 / کد خبر:79720
لیگ برتر فوتبال بانوان در فاصله 4 هفته مانده به پایان قرار دارد و تیم‌های اصفهانی سپاهان و ذوب‌آهن شرایط متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند.

به گزارش فارس، لیگ برتر فوتبال بانوان همچون سال‌های اخیر میزبان دو تیم از اصفهان است و سپاهان و ذوب‌آهن به عنوان دو قطب ورزشی استان در لیگ برتر بانوان شرکت دارند.
تیم فوتبال بانوان سپاهان با عملکرد خوب خود توانست تا پایان هفته هجدهم با مجموع ۳۸ امتیاز رده چهارم جدول رده‌بندی را از آن خود کند، زردپوشان که هفته‌های پایانی لیگ را سپری می‌کنند قطعاً شانسی برای قهرمانی نخواهند داشت و صرفاً برای رتبه‌های بین دوم تا چهارم خواهند جنگید.
مهاجم سپاهانی‌ها در آستانه کسب خانم گلی
سپاهان نسبت به فصل گذشته خود افت محسوسی را در کسب امتیاز داشته اما با این وجود توانست در لیگ جاری از نام خود دفاع کند و جزو تیم‌های مدعی قهرمانی قرار گیرد.
تیم بانوان سپاهان فصل گذشته را با مجموع ۴۶ امتیاز و با رده سوم لیگ به پایان رساند و انتظار می‌رود زردپوشان با توجه به نتایج کسب شده، طی چهار هفته باقی مانده از لیگ جاری، خود را به بالای جدول نزدیک‌تر کنند.
با توجه به جدول گلزنان، هاجر دباغی مهاجم زردپوشان نیز به عنوان خانم گل لیگ برتر فوتبال بانوان بسیار نزدیک است، مهاجم ۲۱ ساله سپاهان با ۲۷ گل زده و یک گل کمتر نسبت به نفر نخست در رده دوم جدول گلزنان قرار دارد.
شانس ذوب‌آهن برای حضور در میانه‌های جدول
اما شرایط در اردوی دیگر تیم اصفهانی یعنی ذوب‌آهن بسیار متفاوت است، سبزپوشان اصفهان فصل خوبی را نسبت به فصل گذشته سپری نکردند و تا پایان هفته هجدهم صرفاً توانستند به ۱۸ امتیاز دست یابند و در رده هشتم قرار گیرند.
افت ذوبی‌ها نسبت به فصل گذشته به‌ شدت به‌ چشم می‌خورد و با توجه به مقام پنجم سال گذشته انتظار می‌رفت در لیگ جاری ذوب‌آهن نیز به عنوان دومین تیم مدعی اصفهان در کنار همشهری خود سپاهان به مصاف حریفان برود.
ذوبی‌ها تا پایان هفته هجدهم مساوی نداشتند و در دیدار‌های خود ۱۲ بار باخته و ۶ بار به پیروزی رسیدند، آمار گلزنی تیم ذوب‌آهن نیز نشان دهنده افت خط حمله این تیم است، ذوبی‌ها به صورت میانگین توانسته‌اند در هر بازی به یک گل دست یابند که این میانگین در بین تیم‌های اول تا چهارم جدول به چهار گل می‌رسد.
سبزپوشان که قطعا از جایگاه خود راضی نیستند برای حضور در میانه جدول چهار هفته دیگه فرصت دارند و در صورت کسب نتایج خوب در این دیدار‌ها می‌تواند به رده‌های میانی جدول دست یابند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398، شماره 3755 ؛ 27 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین