اردوهای ورزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود

اردوهای ورزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود

اردوهای ورزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود
23 اسفند 1398, 19:14 / کد خبر:79729

وزیر ورزش گفت: تا آنجا که امکانش را داشته باشیم اردوهای ورزشی را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهیم کرد. مسابقات کسب سهمیه المپیک یکی پس از دیگری در حال لغو شدن است.


به گزارش ایمنا، به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان مسعود سلطانی فر اظهار کرد: تا آنجا که امکانش را داشته باشیم اردوهایمان را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهیم کرد. مسابقات کسب سهمیه المپیک یکی پس از دیگری در حال لغو شدن است. به طور مثال مسابقات کسب سهمیه کشتی که قرار بود ٨ فروردین در قرقیزستان برگزار شود، لغو شده و مسابقات انتخابی در وزنه برداری هم که قرار بود در ازبکستان برگزار شود، لغو شده است. مسابقات بسیاری از رشته‌ها هم که قرار بود در موعد خود برگزار شود، فعلاً لغو شده است.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: با تدابیری که اتخاذ شده و با هماهنگی فدراسیون جهانی رشته‌ها و کمیته بین المللی المپیک و سایر کنفدراسیون‌های آسیایی، مسابقات انتخابی این رشته‌ها قرار است به زمان دیگری موکول شود. ما این زمان‌ها را فعلاً نمی‌دانیم و اینکه آیا قبل از مرداد سال آینده مسابقات انتخابی برگزار می‌شود یا با موضوعی دیگر روبرو خواهیم بود؟
سلطانی فر همچنین گفت: باید منتظر بمانیم و ببینیم که وضعیت شیوع ویروس کرونا و نحوه مقابله کشورها و نحوه غلبه آنها بر این ویروس چگونه خواهد بود و قطعاً شرایط مقابله و کنترل این ویروس بر روی تصمیمات بعدی ما مؤثر است.
وی ادامه داد: ما امیدواریم این بلیه جهانی هر چه زودتر خاتمه پیدا کند و جریان عمومی زندگی در کشورهای مختلف جاری شود و ورزش هم مثل گذشته بتواند موجبات شور و شادی و شعف مردم را فراهم کند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398، شماره 3755 ؛ 27 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین