ثبت ۳۶۱هزار و ۲۹۱ تردد در محورهای استان اصفهان

ثبت ۳۶۱هزار و ۲۹۱ تردد در محورهای استان اصفهان

ثبت ۳۶۱هزار و ۲۹۱ تردد در محورهای استان اصفهان
3 فروردین 1399, 21:20 / کد خبر:79850
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری استان اصفهان از کاهش ۷۲ درصدی تردد در راه‌های استان در روز دوم فروردین ماه خبر داد.
محمدعلی صلواتی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین آمارهای تردد در محورهای استان اصفهان، اظهار کرد: طی روزهای ۲۵ اسفند تا ۲ فروردین ماه ۳ میلیون و ۸۹۲ هزار و ۹۳۶ تردد در راه های استان ثبت شده که میزان ترددها نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۴ درصد کاهش داشته است.
وی گفت: در این مدت آمار خودروهای ورودی و خروجی به محورهای استان هر کدام ۶۱ درصد نسبت به سال گذشته کمتر شده است.
به گفته معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری استان اصفهان، طی این مدت تعداد وسیله نقلیه ورودی به راه های استان ۲۸۷ هزار و ۴۸۷ خودرو و تعداد وسیله نقلیه خروجی ۲۷۹ هزار و ۴۶۱ خودرو بوده است.
وی با بیان اینکه طرح راهداری نوروزی هر سال از ۲۵ اسفند ماه آغاز می‌شد، اظهار کرد: در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و کنترل آن، امسال به دنبال پیشگیری از سفرهای نوروزی هستیم.
صلواتی با تاکید بر اینکه با وجود توصیه های وزارت بهداشت برای لغو سفرهای نوروزی و ماندن در خانه، برخی محورها همچنان تردد بالایی دارند، گفت: آزادراه اصفهان- زرین شهر (فلاورجان) با ۲۰ هزار و ۲۲۲ تردد، آزادراه زرین شهر-اصفهان (فلاورجان) با ۱۹ هزار ۹۲ تردد و اصفهان- زرین شهر (فولادشهر) با ۱۹ هزار و ۶۶۵ تردد، شلوغ ترین محورهای استان در روز دوم فروردین ماه بودند.
به گفته وی، در روز دوم فروردین ماه ۳۶۱ هزار و ۲۹۱ تردد در محورهای استان ثبت شد که ۲۱ هزار و ۴۵۵ مورد آمار تردد ورودی و ۲۲ هزار و ۸۳۴ مورد آمار تردد خروجی به استان بوده است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹، شماره 3757 ؛ 17 فروردین 1399
روزنامه اصفهان امروز  یکشنبه ۱۷ فروردین  ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین