حضور جهادی کارگران خدوم شهرداری زرین شهر در عرصه مقابله با ویروس کرونا

حضور جهادی کارگران خدوم شهرداری زرین شهر در عرصه مقابله با ویروس کرونا

حضور جهادی کارگران خدوم شهرداری زرین شهر در عرصه مقابله با ویروس کرونا
3 فروردین 1399, 23:47 / کد خبر:79870
شهردار زرین شهر گفت: تنها کاری که امروز انتظار می رود تک تک مردم ایران اسلامی به ان توجه داشته باشند آن است که در این برهه حساس با اتحاد و همدلی به مبارزه با این ویروس مرگبار بپردازیم و یکی از مصادیق این اتحاد و همدلی خودداری از مسافرت‌های نوروزی است.
میثم محمدی با تبریک فرا رسیدن سال نو و آرزوی سلامتی برای همه‌ی هموطنان خصوصا شهروندان زرین شهر، اظهار کرد: در آستانه سال 1399، میهمان ناخوانده‌ای به استان اصفهان و شهرستان لنجان وارد شد، و با توجه به اهمیت جلوگیری از شیوع بیماری علی رقم برنامه‌ریزی‌های قبلی، با اتخاذ تصمیمات کارشناسی شده پذیرای میهمانان نوروزی نخواهیم بود.
وی با بیان اینکه سلامت شهروندان را در قبال هیچ چیزی معامله نخواهیم کرد، افزود: به دلیل اینکه ارائه خدمات شهرداری به مهمانان و ایجاد کمپ‌های اقامتی در میادین و بوستان‌های سطح شهر ممکن است به یک فاجعه جبران ناپذیر منجر شود و در درجه اول سلامتی خود مسافرین و در مرحله بعد سلامت شهروندان مورد تهدید قرار گیرد هر گونه اسکان موقت در سطح شهر جمع آوری خواهد شد.
شهردار زرین شهر ادامه داد: تنها کاری که امروز انتظار می رود تک تک مردم ایران اسلامی به ان توجه داشته باشند آن است که در این برهه حساس با اتحاد و همدلی به مبارزه با این ویروس مرگبار بپردازیم و یکی از مصادیق این اتحاد و همدلی خودداری از مسافرت‌های نوروزی است.
وی بیان کرد: با توجه اهمیت موضوع از شهروندان درخواست کردیم با ماندن در خانه، برای حفظ سلامتی خانواده خود نقش آفرینی کرده و به غیر از موارد ضروری از منزل خارج نشوند و خوشبختانه این مهم نیز به خوبی در خطه طلایی ایران اجرایی شد و شهروندان همکاری بسیاری خوبی را از خود به نمایش گذاشتند.
وی با اشاره به اجرای طرح غربالگری در ورودی زرین شهر تصریح کرد: با توجه به تصمیات اتخاذ شده و با هدف قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا ترددها به زرین شهر با نظارت و کنترل انجام می‌گیرد و اگر با مورد مشکوکی از ویروس کرونا برخورد کنیم با هماهنگی های صورت گرفته بلافاصله قرنطینه ۱۴ روزه اعمال خواهد شد.
محمدی با تقدیر از حضور جهادی پرسنل و کارگران خدوم شهرداری زرین شهر در عرصه مقابله با ویروس کرونا اضافه کرد: در روزهایی که از شهروندان درخواست خارج نشدن از منازل را داریم و انان نیز بالاجبار تن به قرنطینه خانگی داده‌اند، زنان و مردان فداکاری هستند که با احساس مسئولیت و بنابر ضرورت‌ها و نیازهای حیاتی زندگی انسان ها مشغول به خدمت رسانی به شهروندان هستند و کارگران شهرداری از جمله افرادی هستند که در کنار کادر درمانی و پزشکان در صف مقدم خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.
وی عنوان کر: فعالیت پرسنل تلاشگر آتش‌نشانی و پاکبانان عزیز و کارگران خدمات شهری هیچ‌گاه تعطیلی بردار نبوده و در این ایام به دلیل ضدعفونی و گندزدایی شهر در چند شیفت مختلف فعالیت انان افزایش چشمگیری داشته و باید از تلاش‌های صادقانه و بی‌منت‌شان سپاسگذار بود.
شهردار زرین شهر خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده نه چندان دور با توقف شیوع ویروس کرونا بار دیگر شاهد حضور سبز و با برکت گردشگران و مهمانان نوروزی در خطه طلایی ایران باشیم و با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی نشاط اجتماعی را در بین شهروندان تزریق کنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398، شماره 3755 ؛ 27 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین