پارک ساحلی- جنگلی ناژوان اصفهان بسته شد

پارک ساحلی- جنگلی ناژوان اصفهان بسته شد

پارک ساحلی- جنگلی ناژوان اصفهان بسته شد
4 فروردین 1399, 19:43 / کد خبر:79876

همه راه‌های اصلی و ورودی منتهی به پارک ساحلی- جنگلی ناژوان اصفهان براساس دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا و به‌منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع بعدی مسدود شده است.


به گزارش ایرنا، مدیر طرح ساماندهی ناژوان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: بنا به دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی ستاد مقابله با کرونا به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی ورودی‌های منتهی به مجموعه ناژوان تا اعلام بعدی این ستاد بسته خواهد بود.
سیدرسول هاشمیان افزود: همه مراکز از جمله آکواریوم، باغ پرندگان، موزه صدف‌ها، باغ خزندگان، باغ موزه پروانه‌ها، تله‌سیژ و پارک بادی و بازی کودکان در پارک جنگلی ناژوان تعطیل است.
وی همچنین از ضدعفونی کردن مراکز گردشگری ناژوان برای جلوگیری از شیوع کرونا خبر داد و تصریح کرد: تمام مراکز گردشگری ناژوان، مجموعه‌های تفریحی، سرویس‌های بهداشتی و ساختمان اداری مدیریت طرح ساماندهی ناژوان ضدعفونی می‌شود.
مدیر طرح ساماندهی ناژوان از شهروندان خواست به منظور قطع زنجیره ابتلا به ویروس کرونا نوروز امسال را در خانه بمانند.
پارک جنگلی و ساحلی ناژوان یکی از مراکز تفریحی و گردشگری شهر اصفهان است.
منطقه جنگلی ناژوان از معدود باغ‌های اصفهان است که از جریان توسعه و گسترش شهر تا اندازه‌ای ایمن مانده و همچنان به هوای شهر لطافت و تازگی می‌بخشد.
این گردشگاه یکی از نقاط سرسبز و خرم حاشیه زاینده رود است و سرچشمه اکثر مادی‌های شهر اصفهان محسوب می‌شود.
در این منطقه فضاهایی همچون تله سیژ، زمین‌های ورزشی، استخر، کمپینگ، زمین‌های بازی کودکان، ایستگاه‌های درشکه سواری، اسب سواری، قایق‌رانی و محوطه دوچرخه‌سواری زیر نظر مدیریت طرح ساماندهی ناژوان وابسته به شهرداری اصفهان برای استفاده عموم فراهم شده است.
 شمار جان‌باختگان بیماری کرونا در استان اصفهان تا سوم فروردین نزدیک به ۲۰۰ تَن رسید و این خطه همچنان در وضعیت هشدار و قرمز شیوع کرونا قرار دارد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹، شماره 3757 ؛ 17 فروردین 1399
روزنامه اصفهان امروز  یکشنبه ۱۷ فروردین  ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین