مراقب ماموران قلابی مبارزه با ویروس کرونا باشید

مراقب ماموران قلابی مبارزه با ویروس کرونا باشید

مراقب ماموران قلابی مبارزه با ویروس کرونا باشید
5 فروردین 1399, 19:16 / کد خبر:79887

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا گفت: مردم مراقب ماموران قلابی مبارزه با ویروس کرونا باشند و در برخورد با مامورنماها هوشیارتر بوده و اجازه ورود آنان به حریم خصوصی خود را ندهند.


به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس شهاب امینی با تاکید بر اینکه قبل از مراجعه مأموران به در منازل اطلاع رسانی لازم از سوی وزارت بهداشت انجام خواهد شد، اظهار کرد: شهروندان باید در هر شرایطی نسبت به شناسایی کامل افراد مراجعه کننده به در منازل اقدام کرده و با رؤیت کارت شناسایی از صحت و سقم ادعای آنان مطمئن شوند.
وی لزوم هوشیاری بیشتر در برخورد با افراد مدعی مأمور دستگاه‌های مجری مبارزه با ویروس کرونا را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: هموطنان باید قبل از ورود افراد ناشناس به داخل منزل با بهانه‌هایی همچون سم پاشی، بررسی ابتلای ساکنان منزل به بیماری کرونا، بازدید پارکینگ و مشاعات آپارتمان و…، جوانب احتیاط را رعایت کرده و مجرمان را در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام بگذارند.
رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا در پایان از مردم خواست اخبار حوزه سلامت را از رسانه‌های معتبر پیگیری کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یا مراکز بهداشتی، درمانی درمیان بگذارند.‌
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹، شماره 3757 ؛ 17 فروردین 1399
روزنامه اصفهان امروز  یکشنبه ۱۷ فروردین  ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین