نسیم بهاری در ریه‌های شهر اصفهان

نسیم بهاری در ریه‌های شهر اصفهان

نسیم بهاری در ریه‌های شهر اصفهان
6 فروردین 1399, 21:11 / کد خبر:79918

مدیر منطقه ٩ شهرداری اصفهان از پیرایش و زیباسازی این منطقه در استقبال از بهار ٩٩ و ایام نوروز خبر داد.


سید عباس روحانی در گفت و گو با ایمنا، اظهار کرد: اقدامات انجام گرفته در بخش زیباسازی شهری در منطقه ۹ شهرداری برای ایام نوروز شامل رنگ‌آمیزی ۶۳ هزار متر جدول و سه هزار و٥٠٠ متر نرده بوده است.

وی افزود: تعداد ٢١ فلاورباکس چوبی و دو فلاورباکس اسلیمی در سطح منطقه ۹ نصب شده و ٧٠ سایبان ایستگاه اتوبوس همچنین سه هزار مترمربع دیوارهای معابر و سطوح پیرایش شهری رنگ آمیزی شده است.

مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان ادامه داد: رنگ‌آمیزی بیش از ٣٠ هزار متر طول از جداول حاشیه و نرده‌ای کنارگذر بزرگراه شهید خرازی و دو هزار و ٥٠٠ متر رفیوژ میانی بلوارها و خیابان‌های منتهی به این بزرگراه در قالب اجرای طرح پیرایش شهری از دیگر اقدامات انجام شده در این منطقه به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه رفیوژ میانی خیابان آتشگاه و اطراف منارجنبان و کوه آتشگاه به همت اداره خدمات شهری منطقه ٩ شهرداری اصفهان رنگ آمیزی شده است، گفت: در این منطقه با نصب استندها و پرده آویزهای شهری از شهروندان درخواست شده با رعایت بهداشت و نظافت از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنند و بهداشت شهری را رعایت کنند.

روحانی خاطرنشان کرد: در این منطقه روزانه دو نوبت کلیه معابر ضدعفونی شده و در پارک‌ها و معابر علائم هشدار دهنده پیشگیری از شیوع کرونا نصب شده است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹، شماره 3758 ؛ 18 فروردین 1399
روزنامه اصفهان امروز  دوشنبه ۱۸ فروردین  ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین