۴۲ هزار خودرو در اصفهان جریمه شدند

۴۲ هزار خودرو در اصفهان جریمه شدند

۴۲ هزار خودرو در اصفهان جریمه شدند
6 فروردین 1399, 21:42 / کد خبر:79923

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به اعمال جریمه ۶۰ هزار تومانی پارک خودرو در حاشیه رودخانه زاینده رود، گفت: با اجرای طرح زوج و فرد از در منازل در روزهای اخیر ۴۲ هزار خودرو متخلف جریمه شدند.


سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت و گو با ایمنا اظهار کرد: براساس مصوبه ستاد مقابله با شیوع کرونا در استانداری اصفهان، پارک خودرو در تفرجگاه‌ها از جمله حاشیه رودخانه زاینده رود، پارک صفه، پارک ناژوان مشمول اعمال قانون و جریمه ۶۰ هزار تومانی است.
وی تاکید کرد: هر کسی که در حاشیه زاینده رود پارک کند جریمه نقدی می‌شود و این حداقل مجازات است؛ همچنین خودروهایی که مالکانشان در محل حضور ندارند با جرثقیل به پارکینگ منتقل می‌شوند.
رئیس پلیس راهور استان اصفهان افزود: از زمان اجرای این مصوبه تا شب گذشته سه هزار و ۷۹۸ خودرو اعمال قانون و ۳۵ خودرو به پارکینگ منتقل شدند.
سرهنگ محمدی اضافه کرد: با اجرای طرح زوج و فرد از در منازل در روزهای اخیر نیز ۴۲ هزار خودرو متخلف جریمه شدند.
وی همچنین به افزایش ۵۰ درصدی تصادفات فوتی در شهر اصفهان در نوروز امسال نسبت به سال گذشته اشاره کرد و گفت: فوت سه نفر در دو تصادف آمار خوبی برای شهر اصفهان در این زمان بحرانی نیست.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
پاسخ
9 فروردین 1399 23:55
مهمان:
با سلام وقتی شزکتی خصوصی در محدوده دروازه شیراز سعادت اباد با بیش از 100 کارمند در یک ساختمان و حتی 12 نفر در یک اطاق کارمندانش به اجبار سر کار  بیایند در غیر این صورت اخراج می شوند با طرح زوج و فرد چه کار کنند فعالت این شرکت در خال خاضر ضروری نیست 
0 -
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹، شماره 3758 ؛ 18 فروردین 1399
روزنامه اصفهان امروز  دوشنبه ۱۸ فروردین  ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین