مسابقه اینستاگرامی "شهروندزرین" با هدف مبارزه با کرونا برگزار می شود

مسابقه اینستاگرامی "شهروندزرین" با هدف مبارزه با کرونا برگزار می شود

مسابقه اینستاگرامی "شهروندزرین" با هدف مبارزه با کرونا برگزار می شود
6 فروردین 1399, 22:10 / کد خبر:79928
به همت اداره ارتباطات مردمی شهرداری و شورای اسلامی زرین شهر مسابقه "شهروندزرین" را با شعار #درخانه_میمانیم برگزار می کند.
اداره ارتباطات مردمی شهرداری و شورای اسلامی زرین شهر در یاداشتی نوشت: شهرداری زرین شهر همه ساله با فرا رسیدن ایام نوروز با اجرای برنامه های فرهنگی_هنری گام های موثری را در راستای ایجاد روحیه نشاط، شادابی و امید، اجرای طرح مختلف در تمامی لایه‌های شهر، ایجاد فرصت برای تفریح و گردشگری کم‌هزینه برای عموم، زمینه‌سازی برای حضور شهروندان در محیط‌های عمومی، برگزاری مسابقات فرهنگی و...را در دستور کار خود قرار می داد. اما با توجه به لغو برنامه‌های نوروزی شهرداری ها به دلیل شیوع ویروس کرونا در شهرهای مختلف ایران، شهرداری زرین شهر با تعریف استراتژی مشخص فعالیت‌های نوروزی خود را تغییر داد و با توجه به اهمیت موضوع بنرها و بیلبوردهای سطح شهر به حوزه فرهنگ‌سازی شامل پیام های آموزشی و هشدار اختصاص یافتند. از طرفی امروز قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا در کنترل این ویروس منحوس، تاثیرگذار بوده اما ماندن در خانه و قرنطینه با روحیه خانواده‌های ایرانی به‌خصوص کودکان ان هم در ایامی که سنت های مختلفی نیز وجود داشته و همه به دید و بازدید از اقوام و دوستان می پرداختند سازگار نبوده و بر همین اساس باید به گونه‌ای عمل کرد که این قرنطینه اجباری با انجام برنامه های سرگرم‌کننده به‌روزهایی شاد مبدل شود و خانواده، با این تجربه، به خاطراتی زیبا دست پیدا کنند.
مسابقه "شهروند زرین"از جمله ویژه برنامه‌هایی است که با موضوع شکست کرونا و عید نوروز، با هدف ماندن خانواده‌ها در خانه و پرهیز از سفر و حضور غیرضروری در بیرون از منزل، پیش‌بینی و به مرحله اجرا رسید. در این مسابقه فرهنگی آموزش غیر مستقیم موارد بهداشتی برای پیشگیری و کنترل شیوع کرونا ویروس و غنی‌سازی اوقات فراغت خانواده ها خصوصا کودکان و نوجوانان مورد توجه بوده است از این رو شهروندان مسئولیت پذیر و هوشمند زرین شهر که برای حفظ سلامت خود، خانواده و همشهریان در ایام نوروز در خانه مانده‌اند می توانند عکس و فیلم از فعالیت های خلاقانه و سرگرم کننده خود همچون نقاشی، ساخت کاردستی ،سفره های هفت سین و غیره را با شعار #درخانه_میمانیم ، در صفحه اینستاگرام و با هشتک #شهروندزرین منتشر کنند.
گفتنی است؛ مهلت ارسال آثار را تا 15 فروردین ماه جاری اعلام و خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند با تگ کردن صفحه ی اطلاع رسانی زرین شهر" instagram.com/zarrinshahrnews" در قرعه کشی جوایز نفیس جمعا به مبلغ یکصد میلیون ريال شرکت کنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398، شماره 3755 ؛ 27 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین