نور تمام المان‌های شهر خاموش می‌شود

نور تمام المان‌های شهر خاموش می‌شود

نور تمام المان‌های شهر خاموش می‌شود
7 فروردین 1399, 18:41 / کد خبر:79934

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: طبق تصمیمات گرفته شده، از امروز نورپردازی تمام المان‌های شهر خاموش خواهد شد.


حسین امیری در گفت و گو با ایمنا، اظهار کرد: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا و بر اساس مصوبات مقرر شد با همکاری نیروی انتظامی برخی محدودیت‌ها در شهر اعمال شود.

وی افزود: روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه سال جاری تردد خودروها در سطح شهر ممنوع است و با خاطیان که بدون توجه به اطلاعیه‌ها از منزل خارج شوند، برخورد قانونی انجام خواهد شد.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان تصریح کرد: تردد شهروندان در پارک‌ها و بوستان‌های شهر ممنوع شده و روشنایی آنها به حداقل خواهد رسید

وی با بیان اینکه طبق تصمیمات گرفته شده، از امروز نورپردازی تمام المان‌های شهر خاموش خواهد شد، افزود: به منظور پیشگری از شیوع ویروس کرونا نیروهای کنترل و نظارت شهرداری اصفهان با هماهنگی نیروی انتظامی در بوستان‌ها و پارک‌های شهر برای هدایت و راهنمایی شهروندان و توصیه به ماندن در خانه مستقر خواهند شد.

امیری ادامه داد: پارکینگ تمام پارک‌ها در کل مناطق ۱۵ گانه شهر مسدود شده و از ورود خودرو ممانعت به عمل می‌آید.

وی با تاکید بر اینکه پارک خودروها سرتاسر مسیر حاشیه زاینده رود ممنوع است، گفت: شهرداری اصفهان با بکارگیری تمام امکانات عملیات گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر، امکانات و تجهیزات در سطح شهر را تا ریشه‌کنی این ویروس استمرار خواهد داد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398، شماره 3755 ؛ 27 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین