جمع‌آوری ۴ متکدی و دست‌فروش از سطح شهر اصفهان

جمع‌آوری ۴ متکدی و دست‌فروش از سطح شهر اصفهان

جمع‌آوری ۴ متکدی و دست‌فروش از سطح شهر اصفهان
7 فروردین 1399, 19:20 / کد خبر:79937

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: از ساعت هفت صبح روز گذشته تا ساعت هفت صبح امروز سه نفر دست‌فروش و یک نفر متکدی از سطح شهر جمع‌اوری شده اند.


حسن محمدحسینی در گفت و گو با ایمنا، اظهار کرد: نوروز امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا ۴۵ اکیپ ویژه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا در سطح مناطق ۱۵ گانه شهر به صورت ۲۴ ساعته گشت‌زنی می‌کنند.

وی با اشاره به فعالیت گشت‌های ویژه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا در اصفهان، تصریح کرد: از ساعت هفت صبح روز گذشته (ششم فروردین ۹۹) تا ساعت هفت صبح امروز (هفتم فروردین ماه ۹۹) تعداد دو چادر مسافرتی توسط نیروهای گشت ویژه این اداره کل در سطح شهر جمع آوری شده است.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان افزود: در صورتی که فرد یا مسافری اقدام به زدن چادر در سطح شهر اصفهان کند تذکرات لازم در نهایت احترام به آنها داده می‌شود و در محل می‌مانند تا چادرها جمع شود.

وی تاکید کرد: شهروندان باید با توجه به شیوع ویروس کرونا برای حفظ سلامتی خود و اطرافیان در خانه بمانند و تنها برای انجام موارد ضروری از منزل خارج شوند.

محمدحسینی تصریح کرد: از ساعت هفت صبح روز گذشته تا ساعت هفت صبح امروز تعداد یک نفر متکدی و سه نفر دست‌فروش از سطح شهر جمع‌آوری شده است.

وی افزود: در این بازه زمانی دو مورد تذکر بازاریاب اسکان غیرمجاز انجام شده، اما موردی در ارتباط با جمع‌آوری این افراد نداشتیم.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه از روز گذشته تاکنون راهنمایی خودرو مسافران و… (مطابق ضوابط و شرایط ستاد پیشگیری از کرونا) سه مورد انجام شده است، گفت: اقدام جهت تخلف مشاورین املاک موردی از مناطق گزارش نشده است.

وی گفت: در ستاد پیشگیری از کرونا مسئولیت کارگروه نظم و انضباط شهری به عهده اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گذاشته شده است.

محمدحسینی ادامه داد: اکیپ‌های ۴۵ گانه برای برخورد قانونی با مسافرانی که در شهر اقدام به برپایی چادر کرده و یا جمع آوری افرادی که به عنوان بازاریاب در معابر شهری اقدام به جلب مسافر می‌کنند، فعال شده است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398، شماره 3755 ؛ 27 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین