ممانعت از ورود شهروندان به پارک‌های شهر برای مقابله با شیوع کرونا

ممانعت از ورود شهروندان به پارک‌های شهر برای مقابله با شیوع کرونا

ممانعت از ورود شهروندان به پارک‌های شهر برای مقابله با شیوع کرونا
7 فروردین 1399, 19:41 / کد خبر:79939

مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: برای مقابله با شیوع بیماری کرونا، ورودی پارک‌ها اعم از پارک‌های حاشیه رودخانه و پارک‌های بزرگ مناطق همچنین پارک‌های محلی مناطق بسته شده و از تردد شهروندان در پارک‌ها جلوگیری می‌شود.


فروغ مرتضایی‌نژاد در گفت و گو با ایمنا، اظهار کرد: بر اساس تصمیمات کشوری و ستاد پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا در اصفهان مقرر شد با توجه به در پیش رو بودن روز طبیعت و مراجعه شهروندان به پارک‌ها و احتمال شیوع ویروس کرونا، ورودی پارک‌های شهر بسته شود.

وی تصریح کرد: از ورود شهروندان به پارک‌ها و فضاهای تفریحی شهر با همکاری نیروهای انتظامی و نیروهای مرتبط در سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان ممانعت می‌شود.

مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان با بیان اینکه در خصوص خاموش کردن نور تمام پارک‌ها و بوستان‌های شهر اقدامات لازم انجام می‌شود، گفت: ورودی پارکینگ تمام پارک‌ها در کل مناطق ۱۵ گانه شهر مسدود شده و از ورود خودرو ممانعت می‌شود و سرویس‌های بهداشتی، آبخوری‌ها و اسباب بازی‌های پارک‌های شهر بسته و تعطیل شده است.

مرتضایی‌نژاد تاکید کرد: انجام این اقدامات فقط برای حفظ سلامتی شهروندان است و امیدواریم مردم نیز همکاری لازم را داشته باشند و با ماندن در خانه در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا کمک کنند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398، شماره 3755 ؛ 27 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین