بارش ها استان اصفهان را فرامی گیرد

بارش ها استان اصفهان را فرامی گیرد

بارش ها استان اصفهان را فرامی گیرد
7 فروردین 1399, 20:01 / کد خبر:79940

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به ورود موج جدید بارشی به این استان، گفت: روزهای شنبه و یکشنبه بارش های رگباری همراه با رعد و برق و صاعقه غرب، شرق، شمال، جنوب و مرکز اصفهان را فرامی گیرد.


آسیه آقایی در گفت و گو با ایمنا با اشاره به ورود امواج ناپایدار بارش زا به استان اصفهان، اظهار کرد: این سامانه تا هفته آینده در استان فعال خواهد بود.
وی ادامه داد: افزایش ابر، وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق و ریزش تگرگ در بسیاری از مناطق به ویژه نیمه غربی استان در این مدت پیش بینی می‌شود.
آقایی افزود: بارش‌ها در ساعات بعد از ظهر و شدت فعالیت سامانه روز شنبه در بسیاری از مناطق به ویژه غرب و جنوب استان و روز یکشنبه در جنوب، شرق، شمال و مرکز اصفهان خواهد بود.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، گفت: چوپانان با دمای ۲۱ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای یک درجه سانتی گراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.
وی اضافه کرد: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۷ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به هشت درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.
به گزارش ایمنا، برپایه آخرین اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان اصفهان، ناپایداری‌ها روز شنبه نهم فروردین تا پایان یکشنبه رگبار باران همراه با رعد و برق و احتمال تگرگ و صاعقه در مناطق مستعد و وزش باد شدید در مناطق غرب، جنوب، شمال، مرکز و شرق استان خواهد بود و احتمال لغزندگی جاده‌ها، آب گرفتگی معابر عمومی، اختلال در تردد، وقوع روان آب و سیلابی شدن مسیل‌ها در غرب استان وجود دارد. از این رو به هم وطنان توصیه می‌شود از تردد غیر ضروری برون شهری و درون شهری به ویژه در اطراف رودخانه‌ها و مسیل های فصلی خودداری کنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398، شماره 3755 ؛ 27 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین