ممنوعیت پارک خودرو در تفرجگاه‌ها و حاشیه رودخانه زاینده رود در زرین شهر

ممنوعیت پارک خودرو در تفرجگاه‌ها و حاشیه رودخانه زاینده رود در زرین شهر

ممنوعیت پارک خودرو در تفرجگاه‌ها و حاشیه رودخانه زاینده رود در زرین شهر
8 فروردین 1399, 18:06 / کد خبر:79946
شهردار زرین شهر گفت: با توجه به در پیش بودن سیزدهم فروردین‌ماه، روز طبیعت حضور و تجمع شهروندان در پارک‌ها و بوستان‌های شهری ممنوع بوده و برهمین اساس نیز توقف در سرتاسر مسیرهای منتهی به پارک ساحلی زرین شهر ممنوع بوده و با حضور پلیس راهور خودروهای متخلف جریمه خواهند شد.
میثم محمدی درباره آخرین اقدامات صورت گرفته درخصوص اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در زرین شهر در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا اظهارکرد: شهرداری زرین شهرطی هفته های اخیر با راه اندازی ایستگاه سنجش سلامت در ورودی شهر، گندزدایی معابر شهر، اعمال محدودیت تردد به پارک ساحلی، پارک های محله ای و آرامستان شهر، نصب بنرهای هشدار دهنده و آموزشی، افزایش پایش‌ها و نظارت‌ها و فضاهای مختلف شهری و... به مقابله باشیوع ویروس کرونا برخاست.
وی با اشاره به ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی و ارائه خدمات به آنان، افزود: با توجه به نگرانی شهروندان در خصوص تردد خودروهای غیربومی با مصوبه شورای تامین شهرداری زرین شهر اقدام به اعمال محدودیت و مسدودسازی ورودی های شهر کرد اما با ابلاغ مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا این مهم تشدید و از ورود افراد غیربومی به شهر جلوگیری شد.
شهردار زرین شهر با بیان اینکه سه فاکتور، کارت ملی، بیمه نامه و پلاک خودرو برای ورود به شهر مورد بررسی قرار می گیرد، تصریح کرد: شهروندان باید به این نکته توجه داشته باشند که اثربخش ترین اقدام برای مقابله با این بیماری ماندن در خانه است از این رو مدیریت شهری زرین شهر با همکاری نیروی انتظامی،بسیج، هلال احمر، اتاق اصناف و نیروهای خود جوش مردی با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی که قسمتی از آن حذف ورود مسافران به شهر و همچنین کاهش تردد درون شهری شهروندان است به صورت جهادی وارد میدان شده تا دنبال سلامتی مردم حفظ شود.
وی ادامه داد: بر اساس این مصوبات ابلاغ شده شهرداری زرین شهر، کلیه خدمات رفاهی به شهروندان را در پارک‌ها و بوستان‌های شهری محدود و با هرگونه اسکان در این محل‌ها برخورد خواهد کرد.
محمدی اضافه کرد: برپایی چادر، گردهمایی‌های نوروزی و هرگونه اسکان در سطح را شهر ممنوع است و با افرادی که هشدارها را جدی نگیرند و سلامت جامعه و شهروندان را به مخاطره بیندازند، برخورد جدی و در صورت لزوم قهری انجام می‌شود.
وی با اشاره به ممنوعیت پارک خودرو در تفرجگاه‌ها و حاشیه رودخانه زاینده رود، عنوان کرد: با توجه به در پیش بودن سیزدهم فروردین‌ماه، روز طبیعت حضور و تجمع شهروندان در پارک‌ها و بوستان‌های شهری ممنوع بوده و برهمین اساس نیز توقف در سرتاسر مسیرهای منتهی به پارک ساحلی زرین شهر ممنوع بوده و با حضور پلیس راهور خودروهای متخلف جریمه خواهند شد البته شهروندان هوشمند نیز به خوبی میدانند که این مهم درجهت قطع زنجیره بیماری کرونا و حفظ سلامت آنان اجرایی شده است.
شهردار زرین شهر خاطرنشان کرد: نیروهای معاونت خدمات شهری شهرداری زرین شهر دوشادوش رزمندگان خط مقدم سلامت و با تکیه بر امکانات و ظرفیت های موجود تمام تلاش خود را بکار گرفته‌ تا هر چه زودتر با توقف روند صعودی ابتلا و قطع زنجیره انتقال، شاهد ریشه‌کنی این ویروس منحوس باشیم از این رو عاجزانه از شهروندان می‌خواهیم برای تحقق این مهم در خانه بمانند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3856 ؛ 15 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
  • اخبار مرتبط