در روزهای 12 و 13 فروردین ماه برای خبرنگاران برگ تردد فعالیت صادر می شود

در روزهای 12 و 13 فروردین ماه برای خبرنگاران برگ تردد فعالیت صادر می شود

در روزهای 12 و 13 فروردین ماه برای خبرنگاران برگ تردد فعالیت صادر می شود
11 فروردین 1399, 19:18 / کد خبر:79992
بیستمین جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا برگزار شد و در این جلسه به بررسی عملکرد چهارمین روز فاصله گذاری اجتماعی و گزارش کمیته های مختلف پرداخته شد

بیستمین جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا برگزار شد و در این جلسه به بررسی عملکرد چهارمین روز فاصله گذاری اجتماعی و گزارش کمیته های مختلف پرداخته شد.

سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در اصفهان در مورد خروجی این جلسه در گفتگو با خبرنگاران گفت: اعمال محدودیت تردد در روزهای 12 و 13 فروردین ماه با جدیت دنبال می شود و در این بین طبق مصوبه جلسه قبل 4 دسته از وسایل نقلیه همچنان اجازه تردد دارند. 

به گفته حجت االله غلامی برای خبرنگارانی که در این دو روز قصد فعالیت دارند در تعامل با فرمانداری می توانند برگ تردد دریافت کنند. 

وی در ادامه اضافه کرد: 205 ایستگاه کنترلی با سه هزار و 100 نیروی انتظامی و هلال احمر ، بهداشت و شهرداری تردد میان شهرها بوستان ها را کنترل می کنند. 

غلامی تاکید کرد: در 4 روز گذشته نزدیک به 436 خودرو جریمه 500 هزار تومانی و 13 خودرو توقیف شده اند از سوی دیگر نزدیک به 3 هزار خودرو که در حال عزیمت به اصفهان با پلاک های غیر بومی بودند بازگشت داده شدند.

غلامی در ادامه تاکید کرد: در روزهای 12 و 13 فروردین ماه در راستای ممانعت از ترددهای غیرضروری با هماهنگی های صورت گرفته 50 دستگاه جرثقیل حمل خودرو در اختیار نیروی انتظامی قرار داده شده است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹، شماره 3798 ؛ 06 خرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین