تعطیلی پارک کوهستانی صفه تا اطلاع ثانوی

تعطیلی پارک کوهستانی صفه تا اطلاع ثانوی

تعطیلی پارک کوهستانی صفه تا اطلاع ثانوی
11 فروردین 1399, 19:42 / کد خبر:79997

مدیر منطقه پنج شهرداری اصفهان گفت: به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا، پارک کوهستانی صفه تا اطلاع ثانوی تعطیل است و شهروندان اجازه تردد در محوطه آن را ندارند.


احمد رضایی در گفت و گو با ایمنا، اظهار کرد: بر اساس تمهیدات در نظر گرفته شده برای مقابله با شیوع ویروس کرونا ورودی پارکینگ‌های صفه و حاشیه پارک آن تا اطلاع ثانوی بسته شده و ورود هیئت‌های کوهنوردی به صفه ممنوع است.

وی از تعطیلی سرویس‌دهی خط ٤٩ اتوبوسرانی به سمت صفه خبر داد و گفت: پارک خودرو در مسیرهای حاشیه رودخانه زاینده‌رود و استفاده از وسایل بازی و ورزشی پارک‌ها نیز ممنوع شده است.

مدیر منطقه پنج شهرداری اصفهان با اشاره به عملیات ضدعفونی معابر این منطقه با هدف کاهش شیوع ویروس کرونا، تصریح کرد: معابری همچون شهدای صفه، بلوار کشاورز، سهروردی، رودکی، علامه جعفری و باغ دریاچه، معابر سطح سپاهانشهر (بلوار غدیر، ایثار و فاتح) و محوطه بازار کوثر سپاهانشهر ضدعفونی شده است.

وی ادامه داد: ضد عفونی بیمارستان‌های سطح منطقه از جمله بیمارستان خانواده، بیمارستان الزهرا (س)، محوطه بیرونی درمانگاه شهدای سپاهانشهر و وسایل نقلیه مربوط به سرویس‌های کارکنان بیمارستان الزهرا (س) از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

رضایی از نصب سیفتی باکس (Safety box) در سطح منطقه پنج خبر داد و گفت: سیفتی باکس‌ها در خیابان‌های حکیم نظامی، شریعتی، چهارباغ بالا، محتشم کاشانی، رودکی، سپاهانشهر و کلیسای وانک نصب شده است.

وی تاکید کرد: از شهروندان اصفهان انتظار داریم با رعایت تمامی نکات بهداشتی از رها کردن ماسک و دستکش استفاده شده خود در معابر عمومی خودداری کنند.

مدیر منطقه پنج شهرداری اصفهان افزود: عملیات ضدعفونی در سطح این منطقه با یک دستگاه جدول‌شوی ایسوزو چهار هزار لیتری و یک دستگاه جدول شوی نیسان یک‌هزار لیتری و سه عدد پمپ سم پاش دستی با حجم ۲۰ لیتر و ۹۰ لیتر آب ژاول هر روز بر اساس شیفت بندی انجام می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹، شماره 3798 ؛ 06 خرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین