تعیین قهرمان به صورت قرعه‌کشی: دروغ سیزده!

تعیین قهرمان به صورت قرعه‌کشی: دروغ سیزده!

تعیین قهرمان به صورت قرعه‌کشی: دروغ سیزده!
12 فروردین 1399, 20:36 / کد خبر:80017
وزارت ورزش اعلام کرد که ارائه بسته پیشنهادی از سوی آن‌ها و در نتیجه اعلام قهرمان با قرعه‌کشی کذب محض است.


به گزارش ورزش سه، چند ساعت قبل خبر عجیبی در کانال‌ها مبنی بر تصمیم فدراسیون و‌ وزارت ورزش برای تعیین قهرمان لیگ برتر به صورت قرعه‌کشی از بین چهار تیم اول جدول رده‌بندی دست به دست شد.
 
خبری که به سرعت توسط وزارت ورزش تکذیب شد. در همین راستا مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: خبر برخی کانال ها و رسانه ها مبنی بر  بسته پیشنهادی دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی معاونت قهرمانی این وزارتخانه برای تعیین قهرمان لیگ ایران با قرعه کشی کذب محض است.
 
بنا بر توضیح مرکز اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، زمان و نحوه برگزاری و ادامه مسابقات لیگ برتر و سایر رقابتهای ورزشی تابع نظر تصمیمات ستاد عالی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و وزارت بهداشت خواهد بود.
 
این خبر ابتدا توسط ایران ورزشی منتشر و سپس از کانال آن‌ها در فضای مجازی پخش شد. البته پس از پرس و جویی که داشتیم متوجه شدیم این خبر بیشتر مربوط به دروغ ۱۳ بوده است. 
 
روز سیزدهم فروردین که معروف به سیزده بدر در ایران است رسم و رسوم خاص خود را دارد. یکی از این رسوم گفتن سخنانی است که یک دروغ بزرگ به شمار می‌رود و شنونده را به اشتباه خواهد انداخت.
 
مثل مطلب فوق که بیشتر خوانندگان و سایت‌ها را به اشتباه انداخت و وزارت ورزش را مجبور به پاسخگویی و واکنش کرد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹، شماره 3798 ؛ 06 خرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین