آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در ۱۷ فروردین‌ماه

آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در ۱۷ فروردین‌ماه

آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در ۱۷ فروردین‌ماه
17 فروردین 1399, 19:24 / کد خبر:80085

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبود یافته و جان باختگان ناشی از شیوع بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۱۷ فروردین‌ماه ۹۹ اعلام کرد.


به گزارش ایمنا، کیانوش جهانپور در نشست خبری خود که به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، در خصوص آمار جدید ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _یک‌شنبه ۱۷ فروردین‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر اساس جدیدترین نتایج ۹۵ آزمایشگاه مورد تأیید وزارت بهداشت در کشور، دو هزار و ۴۸۳ نفر مبتلای جدید شناسایی شده که با این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به ۵۸ هزار و ۲۲۶ نفر می‌رسد.
وی با اشاره به اینکه چهار هزار و ۵۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ دچار نوع شدید و بحرانی بیماری هستند، افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور ۲۲ هزار و ۱۱ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
سخنگوی وزارت بهداشت تعداد جانباختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۱۵۱ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون در کشور بر اثر بیماری کرونا سه هزار و ۶۰۳ نفر جان باخته‌اند.
وی با بیان اینکه تا امروز ۱۸۹ هزار و ۷۹۰ تست کووید ۱۹ در آزمایشگاه‌های کشور نهایی شده است، ادامه داد: طبق آخرین آمار ۷۰ میلیون نفر در طرح بسیج ملی مقابله با شیوع کرونا مشارکت و اقدام به خوداظهاری کرده‌اند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹، شماره 3797 ؛ 03 خرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین