آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در ۲۰ فروردین‌ماه

آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در ۲۰ فروردین‌ماه

آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در ۲۰ فروردین‌ماه
20 فروردین 1399, 18:52 / کد خبر:80132

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبود یافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۲۰ فروردین‌ماه ۹۹ اعلام کرد.


به گزارش ایمنا، کیانوش جهانپور در نشست خبری خود که به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، در خصوص آمار جدید ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _چهارشنبه ۲۰ فروردین‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر اساس جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور _هزار و ۹۹۷ نفر مبتلای جدید در کشور شناسایی شده که با این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به ۶۷ هزار و ۲۸۶ نفر رسیده است.
وی با اشاره به اینکه سه هزار و ۹۵۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ دچار نوع شدید و بحرانی بیماری هستند، افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون ۲۹ هزار و ۸۱۲ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
سخنگوی وزارت بهداشت تعداد جانباختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۱۲۱ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون در کشور بر اثر بیماری کرونا چهار هزار و ۳ نفر جان باخته‌اند.
وی ادامه داد: تعداد افرادی که تست کرونا ویروس آن‌ها مثبت اعلام شده، از میان ۲۲۰ هزار و ۹۷۵ تست انجام شده در ۹۵ آزمایشگاه مورد تایید وزارت بهداشت، تشخیص داده شده‌اند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹، شماره 3798 ؛ 06 خرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین