دانلود قسمت 7 سریال هم گناه | دانلود سریال هم گناه قسمت 7

دانلود قسمت 7 سریال هم گناه | دانلود سریال هم گناه قسمت 7

دانلود قسمت 7 سریال هم گناه | دانلود سریال هم گناه قسمت 7
25 فروردین 1399, 01:10 / کد خبر:80154
قسمت 7 سریال هم گناه  به کارگردانی مصطفی کیایی  دوشنبه 25 فروردبن در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود و از طریق همین صفحه قابل دانلود خواهد بود.
خلاصه قسمت 6سریال هم گناه

در این قسمت خانواده‌ی صبوری سری به عضو جدیدشان پیمان می‌زنند. پیمانی که پدرش را تحت فشار قرار می‌دهد تا پسر پرویز را از بازداشت آزاد کند. فریبرز در نهایت زیر بار می‌رود و پسر پرویز را آزاد می‌کند. با این امید که پیمان کمی نرم شود با او ارتباط برقرار کند. 
سایر اعضای خانواده هم هر کدام درگیر مسائل خودشان هستند. سیما نگران شرایطش و نقشه‌ای است که برای خواستگاری سامان کشیده اند. سارا نامزدش را تعقیب می‌کند و او را با دختر بچه‌ای می‌بیند که ظاهرا دختر اوست و او قصد داشته است که این موضوع را از سارا مخفی نگه دارد.

آرمان از زیبا (راننده‌ی وانت) خوشش آمده و سعی می‌کند خود را به او نزدیک کند. رابطه‌ی نیکی و امین هم ظاهرا بدون مشکل نیست و از طرف دیگر به نظر می‌رسد موضوعی نیکی را به پرویز هم مربوط می‌کند و این نشان دهنده‌ی رازی درباره‌ی نیکی است که حتما امین و خانواده اش از آن خبر ندارند.

اما سر نخ همه چیز تا حدی به فرید می‌رسد. این فرید است که هنوز تلاش می‌کند نام خانواده‌ی صبوری و دیسیپلینشان را حفظ کند. اوست که مستقیم و غیر مستقیم برای همه‌ی اعضای خانواده تصمیم می‌گیرد و همه‌ی آن‌ها هم به او به اشکال مختلف وابسته اند.

فرهاد صبوری هم بالاخره خودش را به خانواده اش نشان می‌دهد. او که مدت هاست در ایران است و پی گیر ممانعت از ازدواج دختری با یک فرد پیر‌تر از خودش به علت مشکلات مالی است برای حل کردن این مساله دوباره وارد خانواده اش می‌شود و از فرید تقاضای کمک مالی می‌کند.

1- لینک دانلود هم گناه قسمت 7 با کیفیت 480

2-لینک دانلود همگناه 17 با کیفیت 720

3- لینک دانلود هم گناه17 با کیفیت 1080

4- لینک دانلود هم گناه 17 با کیفیت 1080 HQ

5- لینک دانلود همگناه 17 با همه کیفیت ها 

 تیزر سریال هم گناه قسمت 7

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹، شماره 3831 ؛ 17 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین