بهره برداری کامل از ابرپروژه استقلال همزمان با عید سعید فطر
0 -

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان مطرح کرد:

بهره برداری کامل از ابرپروژه استقلال همزمان با عید سعید فطر

بهره برداری کامل از ابرپروژه استقلال همزمان با عید سعید فطر
22 خرداد 1396, 09:23 / کد خبر:8098
معاون عمران شهری شهرداری اصفهان از افتتاح و بهره برداری کامل ابرپروژه میدان استقلال همزمان با عید سعید فطر خبر داد.


ایرج مظفر در گفتگو با خبرنگار ایمنا میدان استقلال را یکی از زیباترین میدان های ورودی شهر اصفهان توصیف کرد و گفت: این پروژه در سال ۹۴۴ در دو بخش شامل پل های رفت و برگشت مسیر اصفهان – شاهین شهر، میدان همسطح و دسترسی به محله های امین آباد و محمود آباد طراحی شد.

وی در ادامه با اشاره به پیشرفت پروژه های عمرانی شهر اصفهان، تصریح کرد: پروژه های عمرانی شهرداری اصفهان علیرغم کاستی هایی که در بخش درآمد وجود دارد، با تمهیدات پیش بینی شده در حال اجرا هستند و پیشرفت های قابل توجهی داشته اند.

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان اظهارکرد: تعدادی از پروژه های شاخص عمرانی که در سال ۹۵ کلید خورد، مورد بهره برداری قرار گرفت که از جمله آنها می توان به پروژه تعریض پل فلزی، خیابان و پارکینگ آیت الله خراسانی، دوربرگردان های میدان احمدآباد، بخشی از پروژه های میدان امام علی(ع) و سالن همایش های امام خامنه ای (مدظله العالی) اشاره کرد.

وی از افتتاح و بهره برداری کامل ابرپروژه میدان استقلال در عید سعید فطر خبرداد و گفت: پس از آن پروژه شهید بالایی که با آزادسازی وسیعی همراه بود، افتتاح و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

مظفر با اشاره به دیگر پروژه های عمرانی شهر اصفهان یادآور شد: در حال حاضر پروژه پارکینگ اردیبهشت ۲۰ درصد، پارک پردیس هنر آبشار ۵۰ درصد و پروژه ها سالن همایش های امام خامنه ای (مدظله العالی) ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی خاطرنشان کرد:  پروژه های فاز دوم میدان امام علی(ع) نیز تکمیل و فاز سوم آن شامل ۹ پروژه، در دست اقدام است.

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان این نوید را هم به شهروندان اصفهانی داد که امسال پروژه رینگ حفاظتی چهارم از محدوده منطقه ۱۴ آغاز می شود تا معضل ترافیکی موجود در آن منطقه برطرف شود.

وی در پایان یادآور شد: در سال جاری خط یک مترو شهر اصفهان به بهره بردای خواهد رسید.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3458 ؛ 02 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین