اختصاص تابلوهای فرهنگ شهروندی به موضوع آداب نوشیدن آب

دبیر کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان مطرح کرد:

اختصاص تابلوهای فرهنگ شهروندی به موضوع آداب نوشیدن آب

اختصاص تابلوهای فرهنگ شهروندی به موضوع آداب نوشیدن آب
22 خرداد 1396, 11:14 / کد خبر:8146
دبیر کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان اعلام کرد: در ماه مبارک رمضان موضوع تابلوهای کمیته فرهنگ شهروندی به موضوع نوشیدن آب اختصاص یافته است.

سعید امامی در گفتگو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: تابلوهای کمیته فرهنگ شهروندی در ۳۰۰ نقطه مناطق ۱۵ گانه شهر اصفهان نصب شده و هر ۱۵ روز یکبار به یکی از موضوعات شهری می پردازد.

وی با اشاره به اینکه طبق نظرسنجی های انجام شده تاثیرگذاری و بازخوردهای تابلوهای کمیته فرهنگ شهروندی از سایر تابلوهای تبلیغاتی بیشتر بوده است، ادامه داد: در سال ۹۶ طبق تصمیم شورای سیاست گذاری تبلیغات شهری قرار شد موضوع این تابلوها به مباحث سبک زندگی اختصاص یابد.

دبیر کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان ادامه داد:یکی از موضوعات این دوره با توجه به قرار گرفتن در ماه مبارک رمضان در رابطه با آداب خوردن و آشامیدن است.

وی یادآور شد: طبق تحقیق کمیته فرهنگ سلامت، یکی از مهمترین آداب خوردن و آشامیدن، نوشیدن آب است که می تواند با عدم رعایت موارد بهداشتی منشأ بسیاری از بیماری ها باشد و در مقابل با رعایت آنها به منبع اصلی برای سلامت انسان تبدیل شود.

امامی تصریح کرد: کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان ۴ ادب از آداب اصلی نوشیدن آب که به سلامتی افراد کمک می کند را از طریق تابلوهای شهروندی به شهروندان اصفهانی معرفی کرده است.

وی تاکید کرد: شهروندان باید بدانند پیام هایی که روی تابلوهای شهروندی قرار می گیرد، منابع علمی و روایی دارند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹، شماره 3802 ؛ 11 خرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین