۴۵۰ خانواده ایتام میهمان سفره اطعام جانبازان آسایشگاه شهید مطهری اصفهان
0 -

رئیس کمیته امداد منطقه ۴ اصفهان خبر داد

۴۵۰ خانواده ایتام میهمان سفره اطعام جانبازان آسایشگاه شهید مطهری اصفهان

۴۵۰ خانواده ایتام میهمان سفره اطعام جانبازان آسایشگاه شهید مطهری اصفهان
23 خرداد 1396, 15:04 / کد خبر:8250
رئیس کمیته امداد منطقه ۴ اصفهان گفت: جانبازان آسایشگاه شهید مطهری اصفهان از ۴۵۰ خانواده ایتام کمیته امداد در طرح اطعام و افطار ماه مبارک رمضان میزبانی کردند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان و به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمود صفری اظهارداشت: جانبازان این آسایشگاه با میزبانی از خانواده‌های این مددجویان همکاری خود را در انجام این اقدام خداپسندانه اعلام کردند.
وی افزود: طرح اطعام مددجویان این نهاد در قالب تحویل بسته‌های موادغذایی، برپایی سفره‌های افطاری، حامی‌یابی برای ایتام و فرزندان محسنین و جمع آوری زکات فطره از مهمترین برنامه‌های اجرایی کمیته امداد در ماه مبارک رمضان است.
رئیس کمیته امداد منطقه 4 اصفهان با تأکید بر حرکت بیشتر به سمت گسترش فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه، خاطرنشان کرد: سال گذشته خیران منطقه 4 اصفهان بیش از 210 میلیون تومان در قالب کمک‌هزینه اطعام و افطار محرومان و سبد کالا، این نهاد را یادی کردند.
وی بابیان اینکه 4 هزارو900 مددجو و نیازمند، زیرپوشش کمیته امداد منطقه 4 اصفهان هستند، گفت: پارسال 550 سبد کالا شامل اقلامی از جمله برنج، روغن و ماکارونی بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 20 آذر ۱۳۹۸، شماره 3677 ؛ 20 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 20 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین