طرح حمایت غذایی افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در اصفهان اجرا شد
0 -

مدیرکل تعاون اصفهان :

طرح حمایت غذایی افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در اصفهان اجرا شد

طرح حمایت غذایی افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در اصفهان اجرا شد
27 خرداد 1396, 15:07 / کد خبر:8773
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: طرح حمایت غذایی شامل افراد تحت‌پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اجرا شد.
محسن نیرومند در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، درباره مرحله نخست طرح حمایت غذایی امسال، ویژه ماه مبارک رمضان اظهار داشت: طرح حمایت غذایی شامل افراد تحت‌پوشش کمیته امداد امام (ره) و سازمان بهزیستی است که از سوی کمیته امداد و سازمان بهزیستی به وزارت کار و رفاه اجتماعی اعلام شده است.
وی با اشاره به میزان سهمیه هر خانوار بیان کرد: در پرونده‌های مستمری‌بگیر، برای خانوار یک نفره مبلغ 300 هزار ریال، برای خانوار دو نفره 600 هزار ریال و برای خانوار 3 نفره و بیشتر، 100هزار ریال به ازای هر نفر به دو نفر نخست و تا سقف 1 میلیون و 200 هزار ریال پرداخت می‌شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان تصریح کرد: مبلغ این سبد کالا برای پرونده‌های موردی 300 هزار ریال است.
وی درباره نوع پرداخت‌ به مشمولان گفت: این سهمیه به صورت ریالی بوده و کارت افراد مشمول، شارژ ریالی می‌شود و آنها می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های اسکاد- فرهنگیان‌– امکان- اتکا- رفاه- سپه- تعاونی مصرفی محلی‌– شهروند و تعاونی روستایی نسبت به خرید کالا برحسب نیاز خود اقدام کنند.
نیرومند با بیان اینکه طرح حمایت غذایی در سال‌های 94 و 95 نیز اجرا شده، خاطرنشان کرد: در سال 95 نیز در ماه‌های رمضان‌، بهمن و اسفند این طرح انجام شده و در حال حاضر طرح حمایت غذایی ویژه ماه مبارک رمضان 96 در حال اجرا است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 25 آذر ۱۳۹۸، شماره 3681 ؛ 25 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 25 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین