تئاتر
0 -

کارگردان تئاتر اصفهان:

تئاتر "خسرو و شیرین" در تماشاخانه خصوصی اصفهان به روی صحنه می‌رود‌

تئاتر
29 خرداد 1396, 11:45 / کد خبر:8980
کاگردان تئاتر اصفهان گفت: نمایش طنز "خسرو و شیرین" از یکم تا ۱۶ تیرماه در تماشاخانه خصوصی اصفهان به روی صحنه می‌رود.
کاگردان تئاتر اصفهان گفت: نمایش طنز "خسرو و شیرین" از یکم تا ۱۶ تیرماه در تماشاخانه خصوصی اصفهان به روی صحنه می‌رود.
محمدرضا بزرگزاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار داشت: نمایش طنز "خسرو و شیرین" از یکم تا 166 تیرماه در تماشاخانه خصوصی اصفهان به روی صحنه می‌رود.
وی افزود: این نمایش یک ژانر کمدی و طنزآلود دارد که برشی از یک زندگی زن و شوهر جوانی است که قصد رنگ‌امیزی خانه خود را دارند و با چالش‌های مواجه می‌شوند.
کارگردان تئاتر اصفهان تصریح کرد: مریم جعفری، امین  زارع و کوروش محمدی بازیگران این نمایش هستند که در روز نخست اجرای میزبان خبرنگاران، عکاسان و اصحاب رسانه خواهد بود.
وی پیرامون اجرای نمایش در تماشاخانه خصوصی اصفهان گفت: ما به صورت مستقل در تماشاخانه خصوصی اصفهان، اجراهای خود را به روی صحنه می‌بریم و در مورد نمایش "خسرو و شیرین" تالار هنر قول‌هایی را برای بحث تبلیغات داده که هنوز اجرایی نشده است.
بزرگزاد با بیان اینکه متاسفانه حمایتی از سوی انجمن هنرهای نمایشی و اداره ارشاد برای تامین مکان مناسب تمرین صورت نگرفته است، اضافه کرد: حسن اجرا در تماشاخانه خصوصی اصفهان این است که بروکراسی‌های اداری را ندارد اما واقعیت این است که تئاتر چندان بضاعت مالی برای کار به صورت مستقل را ندارد و لازم است مسئولان حداقل حمایت را از اهالی تئاتر داشته باشد
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3458 ؛ 02 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین