۵ سالن سینمای اصفهان میزبان فیلم‌های سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان
0 -

مدیر اجرایی سی‌امین جشنواره فیلم کودک:

۵ سالن سینمای اصفهان میزبان فیلم‌های سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان

۵ سالن سینمای اصفهان میزبان فیلم‌های سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان
3 تیر 1396, 08:58 / کد خبر:9464
مدیر اجرایی سی‌امین جشنواره فیلم کودک و نوجوان گفت: اکران فیلم‌های سی‌امین جشنواره فیلمکودک و نوجوان در سینما سپاهان، فلسطین و ۳ سالن پردیس چهارباغ اکران فیلم‌های کودک و نوجوان است.
مدیر اجرایی سی‌امین جشنواره فیلم کودک و نوجوان گفت: اکران فیلم‌های سی‌امین جشنواره فیلمکودک و نوجوان در سینما سپاهان، فلسطین و ۳ سالن پردیس چهارباغ  اکران فیلم‌های کودک و نوجوان است.
حسینعلی شهیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به سی‌امین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اظهار داشت: اکران فیلم‌های سی‌امین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در سینما سپاهان، فلسطین و 3 سالن پردیس چهارباغ  اکران فیلم‌های کودک و نوجوان است.
وی افزود: اکران فیلم‌ها از ساعت 18 هر روز شروع می‌شود صبح‌ها اکران نداریم، زیرا قصد داریم بچه‌ها به همراه خانواده‌ برای تماشای فیلم بیایند.
مدیر اجرایی سی‌امین جشنواره فیلم کودک و نوجوان با بیان اینکه در شهرستان‌ها  اکران فیلم نداریم گفت: اگر استقبال زیاد شد صبح‌ها نیز اکران فیلم می‌گذاریم و این بستگی به استقبال مخاطبان دارد.
وی با اشاره به ورک شاپ های این جشنواره افزود: ورک شاپ‌ها و برنامه‌های آموزشی و کارگاه‌ها در کتابخانه مرکزی برگزار می‌شود.
شهیدی خاطرنشان کرد: از تمامی بازیگران، کارگردانان، نویسندگان در عرصه کودک و نوجوان دعوت شده تا در این جشنواره بین‌المللی حضور یابند؛ این هنرمندان در اصفهان کارگاه‌های تخصصی سینمائی در اصفهان برگزار می‌کنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، شماره 3635 ؛ 25 مهر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین